Teknoloji Haberleri

iOS 14’ün Türkiye’de kaçta yayınlanacağı açıklandı!

Dün gerçekleşen eylül ayı Apple Etkinliği ile iki yeni Apple Watch ve iPad modeli ile Apple One ve Apple Fitness+ servisleri tanıtıldı. iPhone 12 …

iOS 14’ün Türkiye’de kaçta yayınlanacağı açıklandı!

Dün gerçekleşen eylül ayı Apple Etkinliği ile iki yeni Apple Watch ve iPad modeli ile Apple One ve Apple Fitness+ servisleri tanıtıldı. iPhone 12’nin yer almadığı etkinlikte iOS 14 ve iPadOS 14 sürümlerinin bugün yayımlanacağı açıklandı. Peki Türkiye için iOS 14 yayınlanma saati ne zaman?

iOS 14 Türkiye yayınlanma saati belli oldu

Apple’ın açıklamasından sonra beta sürüm kullanıcıları ve geliştiriciler için iOS 14 Golden Master sürümü yayınlandı. Apple Developer üstünden indirilebilen güncelleme, bugün itibariyle iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14 sürümleri ile beraber herkese sunulacak.

Aylarca süren geliştirici ve herkese açık beta sürümlerinden sonra, iOS 14 artık halka hazır ve biz de gelmesini bekliyoruz. Peki Türkiye’de yeni iOS 14 ne zaman indirmeye sunulacak? Apple, dünya çapında iOS 14’ü 16 Eylül’de Pasifik Saatiyle 10:00’da dağıtıma başladı.

Yukarıda paylaşılan listeye göre Türkiye’deki iPhone,iPad, Apple Watch ve Apple TV kullanıcıları bu akşam 20:00’da güncellemeyi indirebilecek.

iOS 14 alacak iPhone modelleri

– iPhone 11
– iPhone 11 Pro
– iPhone 11 Pro Max
– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone SE (1. nesil)
– iPhone SE (2. nesil)
– iPod touch (7. nesil)

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ