Teknoloji Haberleri

iPhone 12 Pro’nun Gövdesi ve LiDAR’ı Göründü

iPhone 12’nin bu yılki çıkışı biraz gecikeceğinden sızıntılar için daha uzun bir zaman olacak. Şimdi ise karşımızda iPhone 12’nin arka kapağının …

iPhone 12 Pro’nun Gövdesi ve LiDAR’ı Göründü

iPhone 12’nin bu yılki çıkışı biraz gecikeceğinden sızıntılar için daha uzun bir zaman olacak. Şimdi ise karşımızda iPhone 12’nin arka kapağının bir “ön incelemesini” yapan video var.

Here it is! Official iPhone 12 Pro chassis leak. Confirms mostly same camera with new LiDAR placement, flat sides, magnet cutouts & smart connector-like 5G antenna? This seems to confirm the 6.1 Pro model will get LiDAR too. October can’t come soon enough. pic.Sosyal paylaşım sitesi Twitter.com/YifSX7SWxh

— EverythingApplePro (@EveryApplePro) September 11, 2020

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da @EveryApplePro tarafından paylaşılan videoda en çok dikkat çeken ayrıntı, telefona yeni artırılmış gerçeklik kabiliyetleri ekleyecek olan LiDAR tarayıcısı. Bunun yanı sıra mobil cihazın biraz daha düz bir dizayna sahip olduğu ve bu açıdan iPhone 4’e yaklaştığı gözleri üstüne topluyor. Gösterilen parçanın paslanmaz çelik ve mat camdan oluşması, evvelki dedikodularle uyum içerisinde. Sızıntı kullanıcı hesabının da geçmişine bakarsak, bu parça gerçekten iPhone 12’ye ait olabilir.

Apple’ın bu yıl dört iPhone birden tanıtması bekleniyor. yükselen fiyat sırasıyla bu cihazların 5,4 inç iPhone 12, 6,1 inç iPhone Max, 6,1 inç iPhone 12 Pro ve 6,7 inç iPhone Pro Max.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ