Teknoloji Haberleri

İphone 7 Black Jet

İphone 7 Black Jet

İphone 7 Black Jet

 

Apple tarafından piyasa sürülen İphone model akıllı telefonlar çıktığı ilk günden beri pazarın önde gelen telefonlarından birisi olmaya devam ediyor.

Yaklaşık iki ay önce tanıtıma çıkan İphone 7 ve İphone 7 Plus çoktan stok sıkıntısına girmeye başladı. Şık ve sade tasarımı ile yine sınıfı geçen İphone 7 ve İphone 7 Plus’ın en dikkat çekici özelliklerinden birisi de Black Jet renk seçeneği oldu.

 

Black Jet Nedir?

Black Jet İphone 7 ve İphone 7 Plus model akıllı telefonlarına sahip olduğu bir renk seçeneği. Aslında Black Jet için simsiyah da diyebiliriz. İphone 7 ve İphone 7 Plus’ın renk seçenekleri arasında her ne kadar siyah rengi olsa da daha siyahı olan Black Jet kullanıcılar tarafından en çok beğenilen renklerden biri oldu. Şimdiden online ön sipariş sürecinde stok sıkıntısı yaşandığını belirten Apple firması müşterileri için daha fazla üretime gitmek zorunda kalacak gibi görünüyor. Apple’ın tahmini satış sayısı üzerinde ön talep alınması firmanın daha fazla üretime gitmesi zorunda kalacağının habercisi. Yeni üretim olup olmayacağını gelecek günlerde hep beraber göreceğiz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ