Teknoloji Haberleri

İphone 7 Değişim Kampanyası

İphone 7 Değişim Kampanyası

İphone 7 Değişim Kampanyası

Telefon kullanıcılarını birçoğu İphone 7 için beklemeye koyulmuştu. 7 Eylül’de tanıtımı gerçekleştirilen cihaz ile alakalı çok cazip İphone 7 Değişim Kampanyası, tüm operatörler tarafından yapılmaya başlandı. Apple şirketinin bizzat desteği ile yapılan İphone 7 Değişim Kampanyası, kullanıcılar için oldukça cazip fırsatlar sunmakta.

Kampanyadan Faydalanmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Kullandığınız İphone modeli ne olursa olsun operatörünüzün abone merkezlerinden her hangi birisine giderek, eskisini verip yerine yeni orijinal kutusunda İphone 7 ile değişim yapılabilmektedir. Her model için fiyatların farklılaşmasından dolayı, en net ve kesin bilgiyi operatör çalışanlarından almanız tavsiye edilmektedir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan faydalanabilmek için en başta İphone kullanıcı olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte ayrıca adınıza kayıtlı bir faturalı hatta ihtiyaç duyulmaktadır. Yenileme işlemini gerçekleştirebilmeniz için geçmişe dönük fatura ödemelerinizin düzenli yapılmış olması ve müşteri puanınızın yeterli olması gerekmektedir. Eğer faturalı hat sahibi değilseniz hattınızı mecbur olarak kontörlü hattan faturalı hatta çevirmeniz istenecektir. Faturanıza ek olarak yansıtılmak üzere alınacak Bir İphone 7 için ekstra bir evrak türü istenmemektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ