Teknoloji Haberleri

İphone 7 Sorunları

İphone 7 Sorunları

İphone 7 Sorunları

 

Apple’ın İphone serisi telefon kullanıcıları tarafından tercih edilerek takip edilen ürünlerden biri haline geldi. Telefon özellikleri ve içerik bakımından kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Telefonun güvenlik ve diğer özellikteki manuel ayarları ile neredeyse bir bilgisayara eş değer haline gelmiştir. Fakat İphone serilerinin üretimi sırasında yaşanan sorunlar ve eksiklikler ürün yapımını ve bulunan özelliklerini de olumsuz yönde etkilemektedir. En son olarak İphone 7 serisi üretildi. Telefon fiyatı ve kullanım kolaylığı, şıklığı, hızı gibi özellikleri ile beraber bazı sorunları da beraberinde getirmiştir.

apple-iphone-7

Teknik Sorunlar:

İphone 7 kullanıcıları tarafından sorun yaşandığı söylenen bir takım problemler bulunmaktadır. Bunlardan biri telefon bataryasının uzun ömürlü olmamasıdır. Sebebi ise telefonun görsel ve işlev olarak çalışma hızı ve kalitesi batarya ömrünü de azaltmaktadır. Ekran aydınlatması, ekran ışıklandırması ve buğusu gibi bir problemde sorun haline gelmiştir. Renklendirme ve arka plan sorunları telefonun duraksamasına ve donmasına neden olmuştur. Telefonda olmayan bir ekran görüntü uygulamasının yüklenmesi ve uygulanması telefonun yavaşlamasına kullanım kolaylığını engeller şekilde sebep olduğu görülmüştür.

Bildiğiniz gibi Apple gibi bir firma telefondan kaynaklı sorun varsa birebir ürün değişimi yapacaktır direk. Diğer Şarj süresi gibi sorunlara ise yapacağı yazılımsal güncellemeler ile düzelteceği kesindir.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ