Teknoloji Haberleri

Iron Mountain, Clean Start Programını Türkiye’de Başlattı

 Fiziksel ve dijital arşiv ile bilgi yönetimi hizmetleri sunan Iron Mountain Incorporated (New York Borsası: IRM), Clean Start programını Türkiye …

Iron Mountain, Clean Start Programını Türkiye’de Başlattı

 Fiziksel ve dijital arşiv ile bilgi yönetimi hizmetleri sunan Iron Mountain Incorporated (New York Borsası: IRM), Clean Start programını Türkiye’de de başlattığını açıkladı.

İşletmelerin işyerlerini dönüştürme çabalarına destek vermek üzere tasarlanan Iron Mountain Clean Start programı; ofis alanlarının optimize edilmesi, taşınma, konsolidasyon yahut kapatma durumlarında işletmeleri zorlayabilecek karmaşıklığı yönetmeye yardımcı olmak için hazırlandı.

İlk olarak 2019’da Kuzey Amerika’da başlatılan Clean Start programının Türkiye’de de kullanıma sunulması, işletmeleri ofis alanlarını nasıl kullandıklarını ve gayrimenkul ayak izlerini artırmadan çalışanlar için nasıl daha fazla kişisel alan sağlayabileceklerini yeniden düşünmeye zorlayan COVID-19 salgınıyla beraber hız kazandı.

Clean Start programı Türkiye başta olmak üzere, Benelüks, Fransa, Finlandiya, Almanya, İrlanda, Polonya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık’ta hizmete sunulmaya başladı.

 Clean Start, her bir işletmenin özel gereksinimlerine yönelik tasarlanan esnek bir programdır. İşletmeler kendilerine tahsis edilen Iron Mountain Clean Start temsilcileri aracılığıyla üç kolay adımda programdan faydalanabilirler: 

  1. Ön-değerlendirme: Iron Mountain temsilcisi işyerini sanal yahut fiziksel olarak inceler ve iyileştirilecek alanları araştırır.
  2. Değerlendirme: İşletmelere kendi içlerinde değerlendirip tartışmaları için tavsiye edilen kalitelileştirme planının özeti sunulur.
  3. Etkinleştirme: İşyerinin dönüştürülmesi için işletmenin ihtiyacı olan En kaliteli uygulama planı oluşturulur.

Farklı yapıdaki işyerlerinin konum değişikliği yahut mevcut bir alanın yeniden yapılandırılması için tasarlanan Clean Start, işletmelerin işyerlerinden maksimum fayda sağlamasına yararlı olur. Iron Mountain, düzenleme sürecini baştan sona yöneterek, ihtiyaç duyulmayan malzemelerin yahut teçhizatın bağışlanmasını yahut güvenli bir biçimde elden çıkarılmasını ve diğer malzemelerin geçici yahut kalıcı olarak saklanmasını kolaylaştıracak hizmetler sunuyor. aynı zamanda, her işletmenin süreçlerini değerlendirerek iş akışlarının En kaliteli biçimde nasıl yeniden tasarlanacağı ve daha dijital çalışma metodlarıne nasıl geçileceği hakkında tavsiyelerde bulunuyor.

“Clean Start ile işletmeler ofislerine güvenle dönerken, maliyetlerini azaltacaklar”

Clean Start programının Türkiye’de de sunulmaya başlamasından mutluluk duyduklarını söyleyen Iron Mountain Gelişen Pazarlar Başkan Yardımcısı – Türkiye&BAE Genel Müdürü Cenker Özhelvacı sözlerine şöyle devam etti: “İşletmelerin işyerlerini değerlendirmeleri, verimli ve kalıcı değişiklikler yapmaları için çok doğru bir zaman. Clean Start programımızla, işletmelerin ofislerine sorumlu ve güvenli bir biçimde dönmelerine yararlı olurken bilgi yönetimlerini iyileştirmeyi, süreçleri optimize etmeyi ve fazla maliyetleri azaltmayı planlıyoruz.”

Clean Start programına katılan işletmeler;

Daha fazla bilgi için, Iron Mountain Clean Start web sitesini ziyaret edebilirsiniz: 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ