Teknoloji Haberleri

İş odaklı MSI Summıt serisi duyuruldu!

MSI, bugün yapılan “Başarmaya Kararlı” başlıklı ilk sanal zirvesinde, iş pazarına yüksek güçlü yeni bir ürün ailesiyle girdiğini açıkladı. Yeni …

MSI, bugün yapılan “Başarmaya Kararlı” başlıklı ilk sanal zirvesinde, iş pazarına yüksek güçlü yeni bir ürün ailesiyle girdiğini açıkladı. Yeni ve üretkenlik serisi, kurumsal ve kişisel müşterileri planlıyor. Summit serisi, yeni duyurulan 11. nesil Intel  işlemcisi ile kullanıcı üretkenliğini destekliyor ve COVID-19 nedeni ile tırmanışa geçen uzaktan çalışma trendine uyum sağlamayı planlıyor.

İş odaklı MSI Summit ile kurumsal kimlik de yenilendi

Zirvenin sunuculuğunu yapan MSI Notebook Global Satış & Pazarlama Direktörü Derek Chen, etkinliği “2020 birçok meydan okuma ile başladı Lakin aynı zamanda yeni fırsatlar da getirdi. Bugün, değişen iş ortamlarımızdaki ihtiyaçlarımıza uyum sağlayacak yüksek güçlü, iş ve üretkenlik odaklı ilk dizüstü bilgisayarlarımızı tanıtmaktan kibir duyuyoruz” cümlesiyle başlattı.

Chen, MSI’ın bu ürün gamını Summit, Prestige ve Modern ürün ailelerin 3 yeni seri ile genişlettiğini açıkladı. MSI’ın yeni iş ve üretkenlik ürün ailesi, farklı tipte kullanıcılar ve iş kollarının gereksinimlerine hitap ediyor.

11.nesil Intel işlemci ve Intel’in şimdiye kadar ürettiği en güçlü dahili grafik çözümü olan Intel iRIS Xe ile taşınabilirlik ve performans arttırıldı. Her iki donanım da Summit serisinde ile bir araya geldi. TPM 2.0 aracılığıyla kurumsal düzeyde güvenlik sağlanarak hem kişisel, hem de iş verilerinin güvenliği sağlandı.

Summit serisi iki farklı modele sahip. Summit B serisi, 10 saatin üstünde batarya zamanı ile mesai süresince kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor. Summit E serisi ise daha çok grafik tarafında kendini diğerlerinden farklılaştırıyor.

Prestige, Modern, Prestige 14 Evo, ve Summit E13 Flip

Etkinlikte bunun yanısıra, Prestige ve Modern serisi dizüstü bilgisayarlar da boy gösterdi. Bu ürünler yeni MSI logosu ve farklı renk seçenekleri ile yenilendi. Yüksek güçlü ince tasarımı ile Prestige ve Modern serisi dizüstü bilgisayarlar, iş odaklı günlük kullanımı işlevsellik ve geniş kapsamlı özelliklerle sunuyor.

Tanıtılan yeni ürünlerden biri olan Prestige 14 Evo ise Intel’in 11.nesil işlemcisi ve Intel Evo platformuna sahip ilk dizüstü bilgisayarlar içinde. Bu da Prestige 14‘ü herkes tarafından bilinen bilgisayarlardan çok daha akıllı yapıyor.

Etkinliğin sonunda gelen sürpriz ise yakın zamanda çıkacak olan MSI Summit E13 Flip oldu. 360 derece katlanabilen ekranı ile tablet konforundaki bu dizüstü bilgisayar, birçok kullanım şeklini destekliyor.

MSI’ın “İş ve Üretkenlik” dizüstü bilgisayarlarının 2020 Ekim ayından bu yana çok beğenilen teknoloji mağazalarında ve online mağazalarda satışa çıkması bekleniyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ