Haziran 17, 2021

Teknolojihaberleri

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha fazlasına dair en son haberler…

İtalya – Türkiye – Futbol Maç Raporu – 12 Haziran 2021

İtalya, Roma’da düzenlenen 2020 Avrupa Şampiyonası’nın açılış maçında A Grubu’nda Türkiye’yi ikinci yarıda üç golle 3-0 mağlup etti.

ESPN’de Euro 2020: Canlı oyunlar ve tekrarlar yayınlayın (yalnızca ABD)
– Euro 2020 braketi ve gömme masa

Korona virüsünün dünyayı kapatmasından bu yana bir yıl ertelenen en büyük futbol etkinliği, Avrupa ve dünya sporları için bir dönüm noktası olan Stadio Olimpiyatları’nda Cuma günü başladı.

Roberto Mancini’nin İtalya’sı 27 maçta yenilmedi ve en iyi formlarını erken gösterdiler. Asurlu 20. dakikayı geride bırakan köşe vuruşlarında birkaç kafa vuruşu ile üstünlük sağladı ve yaklaştı.

Devre arası yaklaştıkça ve karmaşık bir inşaatın ardından İtalya baskıyı artırdı. Sıfır Hareketsiz Hindi sadece kaleciye doğru ateş etmek için kutuda filizlendi Ukur Khan Kagir Takımlar lokavt aralığında 0-0 gitti.

Türk güvenliği üzerindeki baskının nihayet bittiği söylendi Meryem Demirel Yanlışlıkla bir toptan kendi ağına topla dominiko ferrari Cross ve İtalya, yeniden başladıktan kısa bir süre sonra liderliği aldı.

Bir Golmouth mücadelesi İtalya’nın ikinci sırada bitirmesine yol açtı, Immobile Türk kalesinin önüne gevşek bir top attı ve Mancini’nin avantajını ikiye katlamak için eve ateş etti.

Lorenzo Insine 79. dakikada İtalya maçı uzaklaştırdı ve Türkiye’nin rakibi Gagir’e kale vuruşu vererek ilk kez güzel bir şut attı ve İtalya üçüncü sıraya yükseldi.

Türkiye A Grubu’nda Galler ile karşılaşacak, İtalya her iki maçta da 16 Haziran Çarşamba günü İsviçre ile karşılaşacak.

READ  Türkiye-Mısır ilişkileri giderek ilerledikçe Mısır Dışişleri Bakanı