Teknoloji Haberleri

Jeton Kart

Jeton Kart

Jeton Kart Nedir?

Jeton Kart, içerisinde 15 Euro ile 500 Euro arasında limit bulunan sanal alışveriş kartıdır. Belirli limitler dâhilinde olduğu için aşırı harcamanızı engeller, kullanım sonrasında bloke olur ve ikinci bir kişi kullanamaz.

Nasıl Satın Alınır?

Jeton Kart, Türkiye’nin önde gelen bankaları ile anlaşmalıdır. İstediğiniz siteye girerek kart talep ettiğinizde, kartınızı seçin, canlı destek ile bağlantı kurun, ödemeyi yapın ve kartınız hazır olsun.

 

Nasıl Kullanılır?

Jeton Kartın internet alışverişlerinizde kullanılabileceği birçok site bulunmaktadır. Kartı aldığınızda 19 haneli PİN Kodu ile birlikte CVV numarası verilir. Sizde yapacağınız harcamalarınızda bunları girerek kart limitiniz dâhilinde harcama yapabilirsiniz.

 

Kart Bozdurma

Jeton Kartın bir özelliği de bozdurulabilir olmasıdır. Acil bir durumda ödeme yapacağınız zaman kartın içindeki bakiyeyi bozdurma imkânı vermektedir. Yapılması gereken tek şey, ödemeyi yapacağınız kurum ya da kişiye şifre ile CVV numarasını vermek hepsi bu.

Jeton Kart Ücretleri

Jeton Kartlar; 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 30 Euro, 50 Euro, 60 Euro, 70 Euro, 80 Euro, 100 Euro, 150 Euro, 200 Euro, 250 Euro, 500 Euro’luk paketler halinde satılmaktadır.

 

Jeton Kart Nedir? Sorusunu kısaca cevaplamaya çalıştık.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ