Teknoloji Haberleri

Just Cause’un imalcisi en büyük projesine hazırlanıyor

İsveç merkezli olan ve adını Just Cause serisiyle duyuran Avalanche, kat ettiği gelişmenin daha sonra şuana dek üstüne aldığı en büyük proje …

İsveç merkezli olan ve adını Just Cause serisiyle duyuran Avalanche, kat ettiği gelişmenin daha sonra şuana dek üstüne aldığı en büyük proje üstünde çalışmak için kolları sıvadı. Stüdyonun New York ekibi tarafından geliştirilecek olan yapım ile ilgili bilgiler daha sızmadı. Lakin stüdyonun iş listeleri oyunun ne olabileceğiyle ilgili ipuçları veriyor.

Avalanche Studios yeni büyük oyunu üstünde çalışıyor

Konuyla ilgili Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden açıklamalar yapan sektör analisti MauroNL, stüdyonun New York şubesinin büyük bir çalışma içerisinde olduğunu ortaya koydu. Analist, Avalanche tarafından paylaşılan iş ilanlarının ayrıntılarını da listeledi. İlanlardan birinde bir sistem programcısı arandığı belirtilirken, özelliklerinde da “Şimdiye kadar üstüne aldığımiz en büyük AAA projesini oluşturmak için saflarımıza katılacak bir sistem programcısı arıyoruz” bilgisi bulunuyor.

Bir başka ilanda ise oyun için animasyon programcısı arandığı bilgisi mevcut. Söz konusu ilanın sahip olduğu özelliklerine bakıldığı zaman ise “Bu projede animasyon kalitesini daha evvel yaptığımızdan çok daha büyük ileri taşımak istiyoruz. Ve bu, teknolojimizi bir üst seviyeye taşımamıza sebep olacak” ifadeleri bulunuyor.

Söz konusu ilanların yeni bir Just Caubse oyununa ya da 2015 senesinde Warner Bros. ile ortaklaşa gerçekleştirilen Mad Max gibi bir oyuna ait olup olmayacağı ise hala belli değil.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ