Teknoloji Haberleri

Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Realme ülkemizde aktif olarak yer alan markalar içinde bulunuyor. Geçen nisan ayında Realme Buds Air karşılaşmıştık. Şimdi ise bu kulaklığın Pro …

Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Realme ülkemizde aktif olarak yer alan markalar içinde bulunuyor. Geçen nisan ayında Realme Buds Air karşılaşmıştık. Şimdi ise bu kulaklığın Pro takısı almış versiyonu için yeni bir sızıntı yaşandı. Alınan bir patent ile Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı yaşandı. İşte detaylar:

Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

mobil cihaz üreticileri kendi ekosistemlerini kurmak adına telefon modelleriyle uyumlu cihazlar çıkartıyor. Realme gibi yeni markalar da bu akıma uymaya çalışıyor. Realme’nin mobil cihazların yanı sıra, TWS kulaklıklar akıllı TV’ler, akıllı giyilebilir ürünler, gibi çok değişik ürün gamına sahip. Şirket şuana dek iki farklı seride kablosuz kulaklık piyasaya sürdü.

IFA 2020 ‘de ise Realme’nin Buds Air Pro adlı kulaklığından bahsedildi. İşte bu kablosuz kulaklıklar için şarj kutusunun tasarımı, patenti aracılığıyla sızdırılıyor. Realme Buds Air Pro‘nun tasarım patenti, marka tarafından CNIPA (Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) alındı. 91Mobiles tarafından ortaya çıkarılan patent görüntüleri yalnızca Realme’nin yaklaşmakta olan yeni kulaklık serisinin şarj kutusunun tasarımını gösteriyor.

Kulaklığın kutusu evvelki modele kıyasla daha yuvarlak bir dizayna sahip. Şarj kutusunun bunların yanında bir de LED göstergesine, bir eşleştirme düğmesine ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacağını söylemek mümkün. Patent, Realme Buds Air Pro‘yu beyaz renkte gösteriyor. Ekim ayında kulaklıklar Çin’de piyasaya sürülebilir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ