Teknoloji Haberleri

Katlanabilir LG telefon konsept tasarımı yayınlandı

Çift ekranlı telefon gibi yenilikçi tasarımlarla karşımıza çıkan LG için yeni bir konsept tasarım aktarıldı. Şirketin bir katlanabilir telefon …

Katlanabilir LG telefon konsept tasarımı yayınlandı

Çift ekranlı telefon gibi yenilikçi tasarımlarla karşımıza çıkan LG için yeni bir konsept tasarım aktarıldı. Şirketin bir katlanabilir telefon geliştirdiğine dair iddialar bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Bir konsept tasarımcı, katlanabilir LG telefon iddialarını görsele çevirdi. Tasarımın Galaxy Fold‘a oldukça benzediğini aktarabiliriz.

Katlanabilir LG telefon nasıl olacak?

Şirketin katlanabilir telefon geliştirdiğine dair dedikodular hala kesinlik kazanmadı. Yine de firmasın yenilikçi tasarımlarına katlanabilir ekran tasarımının eklenmesi sürpriz olmaz. Bir konsept tasarımcı yayınladığı görsel ile bizleri olası tasarım hakkında bilgilendiriyor.

paylaşılan görseldeki tasarım Galaxy Fold gibi telefondan tablet boyutuna çıkabilen bir ekrana sahip. Eğer iddialar gerçekse LG’nin katlanabilir mobil cihazı bu dizayna yakın olabilir. Bu tasarımda ön kameranın iki adet olduğunu göze çarpıyor.

Son yıllarda mobil cihaz pazarıyla pek iyi geçinemeyen LG, çift ekranlı telefon gibi tasarımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. mobil cihaz üreticilerinin daha büyük ekran yerine iki farklı ekran boyutu üstünde çalışıyor olması, birkaç yıl sonrasının cep mobil cihazlarını belirliyor.

dedikodulare göre LG katlanabilir telefon 2021 yılının ilk yarısı içerisinde satışa çıkabilir. Diğer analistlerin görüşleri de genel olarak 2021’in ilk yarısını işaret ediyor.

Sizce LG’nin yeni mobil cihaz tasarımı başka hangi detaylara sahip olabilir?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ