Teknoloji Haberleri

Kimsenin fark etmediği Xbox Series S paylaşımı

Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox Series S hakkında dikkat çeken bir açıklama yapıldı. Resmi Xbox Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı …

Kimsenin fark etmediği Xbox Series S paylaşımı

Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox Series S hakkında dikkat çeken bir açıklama yapıldı. Resmi Xbox Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üstünden yapılan açıklamada, Microsoft’un daha evvel yaptığı Xbox Series S paylaşımı gündeme getirildi. Hiç kimsenin bunu fark etmediğine de dikkat çekildi. Anlaşılan o ki bundan sonraki zamanda yayınlar daha kapsamlı bir şekilde kontrol edilmeye başlanacak.

Tanıtımdan evvel yapılan Xbox Series S paylaşımı

Xbox’ın resmi hesabından, Micorosoft’un daha evvel Xbox Series S oyun konsolunu sızdırdığını Lakin bunu kimsenin fark etmemiş olduğu espirili bir biçimde açıklandı.

Microsoft’un Xbox yönetiminde yer alan Phil Spencer’ın Temmuz 2020 ayında katıldığı bir online röportaj içerisinde arka planda Xbox Series S serisinin yer aldığı belirtiliyor. Dikkatli bakıldığında Phil Spencer’ın yayına katıldığı odadaki dolap raflarında Xbox Series S modeli kendini gösteriyor. Bu da Aslını söylemek gerekirse Microsoft’un yeni oyun konsolunu resmi tanıtımdan aylar evvel sızdırma girişimi yaptığı Lakin bunun kimse tarafından fark edilmediği anlamına geliyor.

Espirili bir biçimde Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yapılan bu paylaşıma, Phil Spencer ismi de etkileşim kurdu ve röportaja katıldığı isimleri tweet hakkında bilgilendirmiş oldu. Lakin anlaşıldığı kadarı ile herhangi bir biçimde daha evvelden fark edilmiş değil.

Bu paylaşımdan sonra anlaşılan o ki Microsoft yayınları farklı bir açıdan daha takip edilecek. Bundan sonra benzer bir sızdırma girşiminin yapılma ihtimali az olsa da birçok kişi yayınları daha kapsamlı bir şekilde inceleyecektir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ