Teknoloji Haberleri

LG Wing’in Fiyatı Ne Kadar Olacak? Yeni Sızıntı Sevindirici Şeyler Söylüyor

LG’nin iki ekranlı yenilikçi mobil cihazı LG Wing’in fiyat bilgileri, şirkete yakın kaynaklar aracılığıyla yaşandı. LG ile bağlantısı yer alan …

LG Wing’in Fiyatı Ne Kadar Olacak? Yeni Sızıntı Sevindirici Şeyler Söylüyor

LG’nin iki ekranlı yenilikçi mobil cihazı LG Wing’in fiyat bilgileri, şirkete yakın kaynaklar aracılığıyla yaşandı.

LG ile bağlantısı yer alan kaynaklara göre mobil cihazın Amerika Birleşik Devletleri fiyatı, 1.000 dolar civarında olacak. LG Wing’in fiyatı amiral gemisi seviyesinde ve oldukça yüksek olsa da, iki ekran için kabul edilebilir bir aralıkta. Misal verilecek olursa Samsung Galaxy Z Fold 2’nin, 1.000 doların en az iki katı fiyatla gelmesi bekleniyor.

Önceki dedikodular, LG Wing’in Güney Kore’de ortalama 1.610 dolar fiyatla geleceğini söylüyordu. Bu yüzden fiyatın bu kadar yüksek olmayacağını öğrenmek güzel. Tabiki ülkeler içindeki fiyatlarda ciddi değişikliklar olabildiğini unutmamak gerek.

LG Wing’in 6,8 inç ve 4 inç ekranlarla geleceği, işlemci olarak orta seviye Qualcomm Snapdragon 765G’yi tercih edeceği bilgisi yer alıyor. İki ekranın amacı ise örneğin navigasyon sırasında diğer ekranda müzik kontrollerini görmek gibi işlevler sunmak olacak.

Bir süredir çift ekranlı cihazlar üstünde çalışan LG’nin Velvet’i, çift ekran kılıfı aracılığıyla iki ekran alanı sunabiliyor. bu yıl satışa sunulan çift ekranlı mobil cihazlar içinde Microsoft Surface Duo da var.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ