Teknoloji Haberleri

LG’nin yeni efsanesi LG Velvet inceleme

LG Velvet inceleme videosu ile karşınızdayız. Uzun zamandır mobil cihazları ile gündeme gelmeyen LG, LG Velvet sahip olduğu özellikleri ile …

LG’nin yeni efsanesi LG Velvet inceleme

LG Velvet inceleme videosu ile karşınızdayız. Uzun zamandır mobil cihazları ile gündeme gelmeyen LG, LG Velvet sahip olduğu özellikleri ile tekrar gündeme geliyor. LG için oldukça iyi bir model olarak görülen mobil cihazı biz de sizler için inceledik ve bizlere nasıl bir deneyim sunuyor sizlere anlatttık!

LG Velvet inceleme: Bizlere neler sunuluyor?

ShiftDelete.Net olarak farklı inceleme videolar ile karşınızdayız. LG’nin yakın zamanda oldukça fazla gündeme gelecek olan mobil cihazı LG Velvet’i inceleme konuğumuz olarak videomuzda yer verdik. Özellikler ve deneyim hakkında tüm fikirlerimizi sizlere sunduk. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

LG Velvet sahip olduğu özellikleri neler?

LG Velvet, önü ve arkası cam ile geliyor. 180 gram ağırlığındaki telefon, 7.9 mm kalınlığa sahip. mobil cihazın ekranı 6.8 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2460 çözünürlüğe sahip P-OLED ekran ve ön kamera damla çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. mobil cihazın ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle beraber 395 ppi değerine ulaşabiliyor.

mobil cihazın içerisinde işlemci olarak Snapdragon 845 işlemcisini göze çarpıyor. Bu 8 çekirdekli işlemci, mobil cihazın performansında büyük rol oynuyor. Telefon, geçmiş amiral gemisi işlemci modeli kullandığı için genel olarak süratli bir deneyim vaat ediyor. Bu işlemci ile beraber kullanıcılara 128 GB depolama alanlarında 6 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada 3 ve önde 1 olmak üzere toplam 4 kamerası var. Akıllı mobil cihazın ana kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.8 diyafram değerine sahip. Geriye kalan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahipken, son kamera olan derinlik algılayıcısı kamera da 5 megapiksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 megapiksel çözünürlüğünde, f/1.9 diyaframa sahip bir değer ile karşımıza çıkıyor. mobil cihazın batarya tarafında ise 4300 mAh büyüklüğünde bir batarya ile karşımıza çıkıyor ve 15 W gücünde bir adaptör ile şarj oluyor.

LG Velvet hakkında fikirlerimizi belirttiğimiz videoyu izledikten sonra yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ