Teknoloji Haberleri

Macbook Air 2018’i İndirimli Alabileceğiniz Mağaza

Macbook Air 2018’i İndirimli Alabileceğiniz Mağaza

Best Buy yeni MacBook Air’i 999 dolara satıyor. Bu, Ekim ayında piyasaya sürülen Apple dizüstü bilgisayarı için gördüğümüz en düşük fiyat ve giriş seviyesi model için normal perakende satış fiyatında 200 dolarlık bir indirim.

Perakendeci ayrıca üst seviye MacBook Air modelini 200$ indirdi ve fiyatı 1.000$’ a düştü. Temel modelin 128GB SSD’sine kıyasla iki katı depolama kapasitesiyle geliyor yani 256GB SSD. Anlaşma üç renk seçeneğinin her üçünüde kapsıyor: uzay gri, gümüş ve altın.
Best Buy, 2017 dönemi MacBook Air’i şu anda 999 $ ‘a satıyor – B&H bir süredir 899 dolardan satıyordu. Ancak bu senaryoda, seçim oldukça basit: 999 $ size sekizinci nesil Intel Core i5 CPU dahil daha kompakt ve hafif bir tasarıma ve bir avuç daha yeni, daha üstün bileşenlere sahip yeni bir model verecek. RAM, USB-C Thunderbolt 3 portları ve Apple’ın yüksek çözünürlüklü Retina ekranı.Bu, piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biriyle yapılan bir Black Friday-calibre anlaşması. Yeni bir Apple dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı. (Ve bu fiyat aralığında Apple olmayan bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, pek çok mükemmel alternatif var.)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ