Teknoloji Haberleri

Mafia: Definitive Edition için yeni görüntü yayınlandı!

Oyun dünyasının konuşulan isimlerinden olan Mafia: Definitive Edition hakkında, 1930‘lu senelerin dönemini ortaya çıkaran yeni bir video …

Oyun dünyasının konuşulan isimlerinden olan Mafia: Definitive Edition hakkında, 1930‘lu senelerin dönemini ortaya çıkaran yeni bir video yayınlandı. Videoda dönem detaylarının seviyesi etkileyici dururken, aydınlatma ve diğer grafik efektleri etkileyici görünüyor.

Mafia: Definitive Edition’dan yeni bir video geldi!

Mafia II ve Mafia III‘te yer alan hatalıların, bu yapım içinde olmasından korkulduğunu söylemekte yarar var. Oyun videolarda güzel ve keyifli gözükse de, diğer iki oyundaki hatalılar oyunseverlerin keyfini bozmaya yetmişti. Aşağıdan Mafia: Definitive Edition için paylaşılan The City of Lost Heaven isimli videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Mafya ile karşılaşan taksi şoförü Tommy Angelo‘nun yeraltı dünyasında yükselmesini konu alan Definitive Edition, 25 Eylül 2020 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için satışa sunulacak.

Zamanında çok sevilen ilk oyunun yeniden yapılan hali olan Definitive Edition hakkında neler düşünüyorsunuz? Diğer oyunlara göre bu sefer beklentilerimizi karşılayabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ