Teknoloji Haberleri

Marvel’s Avengers oyunu çıkmadan rekor kırdı!

Geçen yıldan beri Marvel hayranlarının merakla beklediği Marvel’s Avengers oyunu daha tam sürüm olarak çıkmadan büyük başarı yakaladı. hala beta …

Geçen yıldan beri Marvel hayranlarının merakla beklediği Marvel’s Avengers oyunu daha tam sürüm olarak çıkmadan büyük başarı yakaladı. hala beta aşamasında olan oyun PlayStation oyunları içinde bir rekor kırdı. Beta olarak yayınlanmasından iki hafta geçen oyun, en çok beğenilen oyunlar içinde da yerini aldı.

Marvel’s Avengers oyunu betası rekor kırdı

Bir yıllık bekleyişin daha sonra PlayStation oyuncularının beta sürümüne akın etmesiyle oyun, PlayStation tarihinde en çok indirilen beta oyun oldu. Başta oyunun betası yalnızca ön sipariş vermiş olan oyunculara açıktı, daha sonradan herkes tarafından ulaşabilir hale gelen oyun muazzam bir sıçrama yakaladı diyebiliriz

Müjdeli haber oyunun yayıncısı Square Enix tarafından geldi. Şirketin açıkladığı verilere göre PlayStation, Xbox ve PC oyuncularının 6 milyonu oyunu beta olarak deneyimledi. Oyun toplamda 27 milyon saat oynanmış oldu. hala tam anlamıyla çıkmayan bir oyunun böyle bir başarı yakalaması takdir edilesi.

Hawkeye hariç tüm orijinal Avengers karakterlerini New York savaşına tekrar götüren Marvel’s Avengers oyunu tam sürüm olarak yarın, yani 4 Eylül’de çıkacak. Oyunun tam sürümü çıktıktan sonra mevcut oyun verileriniz eskisi gibi kalacak. Oyunun tam sürümü çıkmadan Deluxe Edition isimli DLC de satışa çıktı.

Marvel’s Avengers Steam‘de 289TL, PlayStation Store’da 429TL, Microsoft Store’da 430TL fiyat etiketiyle satılıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ