Teknoloji Haberleri

Marvel’s Avengers özel Intel teknolojileri ile geliyor!

Bir süredir heyecanla beklenen oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler paylaşılmaya devam etmekte. Birçok …

Bir süredir heyecanla beklenen oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler paylaşılmaya devam etmekte. Birçok süper kahramanı oynayacağımız aksiyon oyunu Intel teknolojilerini kullanan ilk AAA yapım olacak. Peki, hangi Intel teknolojileri oyunda kullanacak? Bu problemin cevabı haberimizde…

Marvel’s Avengers Intel teknolojileri ile beraber gelecek!

4 Eylül 2020 tarihinde satışa sunulacak olan oyun, Deluxe Edition paketini ön sipariş ile alan kullanıcılar için bugün oynanabilir duruma geldi. Yani Deluxe Edition alan bireyler 1 Eylül itibari ile oyunu oynamaya başlayacak.

Intel ile Marvel’s Avengers’ın içinde iki yıl süresince sürmesi planlanan ortaklık mevcut. bununla beraber ilerleyen dönemlerde daha fazla teknolojik özellik görebileceğiz.

Oyunda yer alan Intel teknolojilerini ise şu biçimde; Reactive Water Simulation, Enhanced Enemy Destruction ve Super Charged Heroics.

Reactiive Water Simulation; oyunda yer alan su efektlerinin çok daha güzel ve gerçekçi durmasını sağlayan bir özellik. İşlemci aracılığıyla su fiziğinin ayrıntıları daha iyi bir biçimde aktarılıyor diyebiliriz.

Enhanced Enemy Destruction; Bu özellik aracılığıyla, çevre ve düşman tasarımları daha kapsamlı bir şekilde bir seviyeye çıkıyor ve oynanışla birleştiği zamanda da yaptığınız saldırılar neticesinde etkileşim yükselerek, parçacık efektleri daha kaliteli hale geliyor.

Super Charged Heroics; Yönettiğiniz kahramanların imza hareketleri olacak ve bu hareketler normalden çok daha ihtişamlı görünecek. Her kahramanın, her özel hareketin gücü ve şok dalgası çok daha epik sahneleri ortaya çıkaracak.

Tüm bunların haricinde, Intel Game Days etkinliği sırasında, 9. ya da 10. nesil Intel işlemci alanlar, oyuna da ücretsiz olarak sahip olacak.

Yeni Marvel’s Avenger oyunu ve Intel teknolojileri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ