Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Apple eserleri için yeni teklifler sunuyor

MediaMarkt Apple ürünleri için özel bir kampanyaya imza attığını açıkladı. 16-18 Eylül tarihlerinde geçerli olacak Apple Günleri kampanyasında …

MediaMarkt Apple eserleri için yeni teklifler sunuyor

MediaMarkt Apple ürünleri için özel bir kampanyaya imza attığını açıkladı. 16-18 Eylül tarihlerinde geçerli olacak Apple Günleri kampanyasında dikkat çeken indirimleri sizler için biraraya getirdik…

MediaMarkt Apple Günleri ile kullanıcısının karşısına çıkıyor

MediaMarkt’ın uygun fiyatlarla teknolojinin herkese ulaşmasını sağlayan kampanyalarını mümkün oldukça sizlerle paylaşıyoruz. 16 – 18 Eylül tarihleri içinde geçerli yeni Apple Günleri kampanyası ile de MediaMarkt bu kez Apple ekosistemindeki ürünleri rekabetçi indirimler ile kullanıcısına sunuyor. İndirim içerisinde Macbook’tan, AirPods‘a, iPad’den Apple Watch’a farklı ürünler avantajlı fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Seçili MacBook, iPad ve Apple Watch modellerinde sepette yüzde 5 indirim sunan MediaMarkt AirPods ve Beats ürünlerinde ve diğer aksesuarlarda sepette yüzde 10 indirim teklifi ile geliyor.

Ücretsiz kargo olanağı sunulan kampanyanın yalnızca MediaMarkt Club üyeleri için geçerli olduğunu eklemekte yarar var. Apple Günleri’nden yararlanmak için mediamarkt.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya içerisinde öne çıkan indirimler:

Apple Günleri içerisinde öne çıkan ilk ürün MWP72TU/A model numaralı 13 inç MacBook Pro modeli. Özellikleri bir yana fiyatı ile dikkat toplayan MacBook serisini avantajlı bir fiyat ile satın alabilmek oldukça zor. MediaMarkt eski fiyatı 15.999 TL olan bu MacBook Pro modeli için fiyat etiketini 15.199 TL olarak revize etmiş.

iPad tarafında da avantajlı fiyatlara rastladığımız kampanyada MediaMarkt, mevcut pazarda en makul tablet opsiyonu olarak gösterebileceğimiz bir cihaz olan iPad MW6A2TU/A serisini indirimli bir fiyatla  sunuyor. Mevcut satış fiyatı 3.899 TL olan 10.2 inç Wi-Fi serisinin yüzde 5 indrimle MediaMarkt web sitesinde kullanıcılarını beklediğini ekleyelim.

Apple kampanyası varsa orada indirimli bir Apple Watch teklifi de olmalıdır mutlaka. Apple Günleri içerisinde 42 mm 3. nesil Apple Watch modeli farklı renk seçenekleri, alüminyum, sağlam gövdesi ile 1.898 TL karşılığında satışa sunulacak.

Apple ürünlerindeki indirim, bir başka aksesuar olan AirPods’u da kapsıyor. 2. nesil AirPods, şarj kutusu ile Apple Günleri içerisinde 1169 TL fiyatı ile kullanıcısını bekliyor.

MediaMarkt’ın Apple Günleri kampanyası içerisindeki diğer tekliflerinden yararlanmak için mediamarkt.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ