Teknoloji Haberleri

Messenger Yepyeni Bir Özellik İle Kullanıcılarını Sevindirecek!

Messenger  Yepyeni Bir Özellik İle Kullanıcılarını Sevindirecek!

Messenger kullananlara müjde! Facebook Messenger’a grup video arama özelliği geliyor. Bu özellik ile aynı anda 50 kişi ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Facebook, mesajlaşma uygulaması Messenger’ın iOS , Android ve masaüstü sürümlerinde grup içinde görüntülü görüşme özelliğini başlattı artık  bu özellik sayesinde çok sayıda arkadaşınızla görüntülü konuşabileceksiniz. Devam eden görüntülü görüşme esnasında, bir defada en fazla elli kişiye kadar kişi bu görüşmeye dahil olabilir.  Ancak aynı anda sadece altı kişi ekranda görülebilir.

50 kişinin katıldığı görüntülü görüşme sırasında altı kişi görüntüde yer alırken, diğer kullanıcılar, dinleyebilir, yazılı mesaj, çıkartmalar, emojiler ve GIF aracılığıyla yanıt verebilir.Bu harika özelliği artık kullanabilirsiniz.

Mevcut bir grup görüşmesine atlayabilir veya yeni bir grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Görüntülü sohbete girmek için ekranın sağ üst köşesindeki video simgesine dokunmanız yeterli. Tabi ki de bu katılımdan diğer katılımcılar haberdar ediliyor.

Grup görüntülü sohbetin yanı sıra Messenger, 3D maskeler, stil transferleri, sanat, çerçeveler, çıkartmalar, bir tuval ve daha pek çok özelliği de birlikte sundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ