Teknoloji Haberleri

Microsoft’un Telefonunuz’a Yeni Özellikler Ekleniyor

Microsoft, bilgisayarınızdan mobil cihazınuza ulaşmanızı sağlayan mobil cihazınuz (orijinal ismiyle Your Phone) uygulamasında geliştirmeler …

Microsoft’un Telefonunuz’a  Yeni Özellikler Ekleniyor

Microsoft, bilgisayarınızdan mobil cihazınuza ulaşmanızı sağlayan mobil cihazınuz (orijinal ismiyle Your Phone) uygulamasında geliştirmeler yapmaya devam etmekte. yakın zamanda geleceğine inanılan bir yenilik, telefondaki tüm bireyleri PC’deki mobil cihazınuz uygulaması üstünde görmenize izin verecek.

@ALumia’nın tweet’ine göre mobil cihazınuz uygulamasının ayarlar menüsü, daha organize görünecek biçimde yeniden tasarlandı. Bu kapsamda Genel, Cihazlarım, İşlevler, Kişiselleştirme, Yardım ve Geri Bildirim, Hakkında bölümlerinin tek sayfada gösterilmek yerine, kendi sayfalarına ayrıldığı anlaşılıyor. Cihazlarım bölümü ilgi çekici çünkü uygulama, bununla beraber pek çok mobil cihazı yönetmeye izin verecek gibi görünüyor.

Uygulamanın sol dikey çubuğuna eklenen kişi simgesi ise telefondaki bireylere Windows 10’dan erişmenin mümkün olabileceğini gösteriyor.

Bu işlevler büyük bir olasılıkla geliştirme aşamasında olduğundan hazır hale gelmesi biraz zaman alabilir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ