Teknoloji Haberleri

Mini PC Casper Nirvana M200 Satışta!

Mini PC Casper Nirvana M200 Satışta!

Mini bilgisayar Casper Nirvana M200, ergonomik kullanımı, minimal tasarımı, yeni nesil işlemci desteği ve güvenilir soğutma sistemi iş hayatında üretken olmak talep edenler için geliştirildi. Süratli ve verimli RAM’i, yapılandırılması kolay sistemi, kapsamlı bağlantı seçenekleri ve esnek depolama çözümleriyle çalışanlara çok yönlü kullanım imkânı vadediyor.

Casper; kompakt tasarımı ve güçlü işlemcilere sahip yeni ürünü Nirvana M200 ile kurumlara verimli ve yeni teknolojik donanımlı çözümler sunmaya devam etmekte.

Alandan tasarruf eden kompakt tasarım

İşletmeler için geliştirilen Casper Nirvana M200 Mini bilgisayar, 5.5 cm yüksekliği, 20 cm uzunluk ve 1 kg hafifliği ile stant üstünde ve monitör arkasında olmak üzere iki farklı kullanım sağlıyor. Özellikle minimal ofislere sahip iş yerlerinde alandan tasarruf edilmesini sağlayan Nirvana M200, kutu içerisinde opsiyonlu yeralan VESA aparatı aracılığıyla monitör arkasına takılabilirken, stant aparatları ile dikey kullanım imkânı veriyor

Minimal tasarım, maksimum performans:

Çoklu işlem ihtiyaçları için güçlü performans sunan yeni Casper Nirvana M200 masaüstü bilgisayar, en yeni teknolojili, Intel 9. Nesil Intel® Core™ serisi ve 65Watt TDP destekli işlemcilerle iş hayatını kolaylaştıran teknolojik çözümler sunuyor. 35Watt TDP destekli işlemcilere göre %18 performans artışı sunan M200, en güncel chipset donanımlarını kullanıyor.

Güvenilir soğutma performansı ve daha süratli RAM:

Yüksek ısı iletim destekli alüminyum ve bakır alaşımından oluşan işlemci soğutma fanı aracılığıyla uzun saatler güçlü kullanım sağlayan M200 mini bilgisayar ile, BIOS üstünden RPM kıymetini kontrol edilerek çalışma sıklığına göre soğutma performansı iş yoğunluğuna göre ayarlanabiliyor. Sahip olduğu 2 RAM slotu aracılığıyla maksimum 32GB RAM desteği sunabilen M200, profesyonel çalışmalarda aynı anda birçok programı kesintisiz kullanma imkânı sağlar. Son DDR4 teknolojisi, bir evvelki nesil teknolojiye göre 1.5 kat daha süratli ve %20 daha yüksek enerji verimliliğine sahiptir.

Yapılandırılması kolay sistem:

Çalışma hayatına uyum sağlayabilen sistemi ile farklı ihtiyaçlar doğrultusunda konfigüre edilebilen Casper Nirvana M200 sonradan doğabilecek ihtiyaçlar için kolayca uygulanabilen sitem sahip olduğu detaylarını yükseltme donanımıni kullanıcılara sunuyor.

Casper Nirvana M200 Teknik Özellikleri:

Boyut: 20x20x5.5 cm

İşlemci: Intel® 9. Ve 10. Nesil İşlemciler

Ana Kart: H310 ve H410 Thin Mini ITX

RAM: 32 GB’a kadar

Soğutma Sistemi: Alüminyum ve bakır alaşımlı özel 4200RPM işlemci fanı

Depolama: 1x M2 Slot – 1x 2.5″ Disk Yuvası (960 GB’a kadar SSD kullanımı)

Bağlantı Seçenekleri: 10/100/1000 Gigabit Ethernet / Intel® 3168AC Wifi (Opsiyonel)

Tasarım: Siyah Mat Kurumsal Tasarım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ