Teknoloji Haberleri

Monster Notebook Oyun Dünyasında Kuralları Tekrar Yazıyor!

Türkiye’nin yüksek güçlü dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları markası Monster Notebook, benzersiz bir uygulamaya daha imza attı. Monster …

Monster Notebook Oyun Dünyasında Kuralları Tekrar Yazıyor!

Türkiye’nin yüksek güçlü dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları markası Monster Notebook, benzersiz bir uygulamaya daha imza attı. Monster Notebook ana sponsorluğunda tertip edilen Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın final maçları Monster Notebook Semruk serisi ile dizüstü bilgisayarlarda gerçekleşti.

Dünyanın en büyük espor organizasyonlarından biri olan ESL’in Türkiye Şampiyonası’nda son iki yıldır final maçları Monster Notebook’larla oynanıyor. İlki 2019’da gerçekleşen uygulama, oyun ve espor dünyasında büyük yankı uyandırmıştı.

Monster Notebook Kurucu ve CEO’su İlhan Yılmaz: Oyun bilgisayarı alanında tabuları yıkmaya devam etmekteuz

Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’nın notebook bilgisayarlar ile oynanan tek ESL şampiyonası olduğuna dikkat çeken Monster Notebook Kurucu ve CEO’su İlhan Yılmaz: “Türkiye’nin en kapsamlı espor organizasyonu olan Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’nın destekçisi olmakla kibir duyuyoruz. Monster Notebook olarak ülkemizdeki espor ekosisteminin gelişimini yakın zamandan takip ediyor, oyunu ve oyuncuyu tüm gücümüzle destekliyoruz. Final maçlarının Monster’larımızla yapıldığı bu şampiyonanın gönlümüzdeki yeri çok özel. Monster Notebook’ların gücünün ve üstün performansının bu kadar mühim bir organizasyonun finallerinde, milyonlarca espor hayranının final coşkusu eşliğinde tescillenmesi bizim için çok heyecan verici. Eskiden oyun bilgisayarı denilince akla masaüstü bilgisayarlar gelirdi. Monster Notebook’un oyuncular için dizayn edilmiş yüksek güçlü dizüstü bilgisayarları bu tabuyu yıktı. Bugün Türkiye’nin en bilinen oyun bilgisayarı markasıyız. Tüketici araştırmalarına göre bilgisayar markaları içinde müşteri tatminiyeti en yüksek ve en çok teşekkür edilen markayız. Bundan sonra da oyun tutkunlarına En kaliteli teknolojileri sunmaya, oyun dünyasının kaidelerinı yeniden yazmaya devam edeceğiz.” dedi.

Türk mitolojisinin yenilmezlik ile özdeşleşen figürü, bir kanismiyle Ay’ı, diğer kanismiyle Güneş’i kapatan çift başlı ve bakır pençeli kartal Semruk’tan ilham alınarak tasarlanan Semruk serisi Monster Notebook’lar, “Gaming PC” kategorisindeki masaüstü cihazları saf dışı bırakan performans değerleri ve güçlü donanım konfigürasyonuyla profesyonel oyunculara premium bir oyun deneyimi sunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ