Teknoloji Haberleri

Motorola, Yeni Katlanan Telefonu Razr 5G’yi Tanıttı!

Motorola, katlanan mobil cihazı Razr’ın yeni sürümünü açıkladı. Yeni Razr 5G, mobil cihazın yalnızca 5G desteği eklenmiş bir sürümü değil, her …

Motorola, Yeni Katlanan Telefonu Razr 5G’yi Tanıttı!

Motorola, katlanan mobil cihazı Razr’ın yeni sürümünü açıkladı. Yeni Razr 5G, mobil cihazın yalnızca 5G desteği eklenmiş bir sürümü değil, her yönden geliştirmelerle gelen çiçeği burnunda bir cihaz.

Razr 5G, Motorola’ya göre 200.000 kez test edilen bir menteşe mekanizmasıyla geliyor. Bu durumda mobil cihazı her gün 100 kere açarsanız, 5 yılda bu sayıya ulaşıyorsunuz. şirkete göre ortalama kullanıcı mobil cihazı günde 40 kez, tecrübeli kullanıcılar ise 100 kez açıyor. Bu sayılar bazılarına biraz düşük gelebilir, Lakin Motorola mobil cihazın kapağı kapalıyken de kullanabileceğiniz bazı işlevler sunuyor.

48MP’lik yeni arka kamera, 12MP resimler için dörtlü piksel teknolojisini kullanıyor ve f/1,7 diyafram değerine sahip. Cihazda yalnızca bir arka kamera olsa da, evvelki serideki 16MP’dan 48MP’e yükselmesi büyük bir geliştirme. Ön yüzdeki kamera ise 5MP’ten 20MP’e yükseltilmiş.

Bunların yanında mobil cihazın “çene” kısmındaki parmak izi sensörü arka yüze taşınmış. Polished Graphite, Liquid Mercury ve Blush Gold renk seçenekleriyle gelen cihazın fiyatı 1.399 dolar olarak (evvelki Razr’dan 100 dolar daha ucuz) açıklandı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ