Teknoloji Haberleri

NBA 2K21 Satışa Çıktı!

2K, geçtiğimiz 19 yılın en yüksek puan alan ve en yüksek satış sayılarına ulaşan NBA video oyun simülasyonu serisinin en yeni versiyonu olan NBA …

NBA 2K21 Satışa Çıktı!

2K, geçtiğimiz 19 yılın en yüksek puan alan ve en yüksek satış sayılarına ulaşan NBA video oyun simülasyonu serisinin en yeni versiyonu olan NBA® 2K21‘in PlayStation®4 için olan versiyonunun bugün piyasaya çıktığını açıkladı. Çıkışıyla beraber NBA 2K21, En kaliteli oynanış dinamiklerine yapılan heyecan verici geliştirmeler, rekabetçi ve topluluk odaklı çevrimiçi özellikler ve değişik oyun modlarıyla beraber türünün tek örneği olarak NBA basketbolunu ve basketbol kültürünü tüm yönüne geçeriyle kapsıyor.

Visual Concepts Başkanı Greg Thomas, konuyla ilgili “NBA ve basketbol oyunları için bu çok özel bir yıl ve Visual Concepts ekibi NBA 2K21‘i dünya çapındaki milyonlarca oyuncuyla buluşturduğu için çok mutlu. Hepimiz kontrol cihazlarını elimize alıp oyuncu topluluğuna bugünden katılmak için çok heyecanlıyız; sizi sahada görmek için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde konuştu.

NBA 2K21‘in mevcut nesil versiyonu yeni eklenen ve geliştirilen özelliklerle beraber geliyor. Usta oyuncular ile yeni oyuncular değişik modlarla kendilerine uygun basketbol deneyimini yaşayabilirler:

Portland Trail Blazers’ın süper starı Damian Lillard’ın kapağında yer aldığı mevcut nesil NBA 2K21 oyunu bugün saygınlığıyla PlayStation®4 için piyasaya çıktı. Basketbol efsanesi Kobe Bryant’ın 8 numaralı formasıyla özel kapağında yer aldığı NBA 2K21 Mamba Forever Edition da bugünden bu yana satışa çıktı.

Mamba Forever Edition, NBA 2K21 oyununun hem mevcut nesil hem de yeni nesil versiyonları, diğer platformun herkes tarafından bilinen Sürüm versiyonuyla beraber geliyor. Yani PlayStation®4 için Mamba Forever Edition alan oyuncular, PlayStation®5 için herkes tarafından bilinen Sürüm NBA 2K21 sahibi oluyor. bunun yanısıra NBA 2K21; MyTEAM Cross-Progression ve Paylaşımlı VC cüzdan donanımlarıyla beraber geliyor. Tüm MyTEAM Puanları, Token’lar, kartlar ve ilerleyiş hem mevcut hem de yeni nesil versiyonda aynı konsol ailesi içerisinde eşzamanlı olarak yapılıyor. Aynı biçimde paylaşımlı VC Wallet, kazanılan ve satın alınan tüm VC’lerin her iki versiyonda da kullanılmasını sağlıyor. Daha fazla bilgi için https://nba.2k.com/faq adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bugün piyasaya çıkışıyla beraber 2K, tüm sosyal paylaşım sitesi kanallarından #2KDay etiketiyle NBA 2K21‘in çıkışını kutluyor. Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından Locker Code dağıtılırken, Instagram üstünden 2K21 MyPLAYER kamera efekti oyunculara sunuluyor.

Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K21, PEGI 3 derecelendirmesine sahiptir. NBA 2K21’in PlayStation®5 versiyonu hala derecelendirilmemiştir ve PS5’in çıkış tarihiyle beraber piyasaya çıkacaktır. Daha fazla bilgi için https://nba.2k.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ