Teknoloji Haberleri

Netflix Dark 3. Sezon Film Fragmanı Full izle

Netflix Dark 3. Sezon Film Fragmanı Full izle
Netflix filmi olan Dark filmi hem evvelki sezonlarından hem de heyecanla beklenen 3. sezonundan görüntüler içeren yeni fragman videosu yayınlandı. Dark 3. sezon filmi, 27 Haziran’da izleyici karşısına çıkacak.
Netflix Dark Film Konusu
Winden isimli bir Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen ve paylaşılan ilk iki sezonyula büyük beğeni kazanan Dark, önümüzdeki günlerde aynı zamanda son sezonu olan 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. İlk iki sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşan Dark’ın heyecanla beklenen 3. sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, bir önceki günlerde yeni sezondan ilk uzun soluklu fragmanı yayınladı. 3. sezona dair dikkat çekici teorilerin ortaya çıkmasını sağlayan bu fragmanın ardından bugün de hem eski sezonlardan hem de 3. sezondan görüntüler içeren ve geçmiş, gelecek ve günümüz içinde bağ kuran yeni bir fragman daha yayınlandı. “Üçleme Fragmanı” adını taşıyan bu fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.
Netflix Dark 3. Sezon Film Fragmanı
İzleyicileri bir kez daha geçmiş, gelecek ve günümüzün iç içe geçtiği bir serüvene ortak edecek olan Dark 3. sezon, 27 Haziran’da izleyici ile buluşacak. Yeni sezon başlamadan evvel hafızanızı tazelemek için 2. sezon hakkında hatırlanması gerekenlere buradan varabilirsiniz.
Netflix Dark Film Oyuncuları
Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Louis Hofmann gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 3. sezonunda izleyicileri nelerin beklediğiyle ilgili pek çok teori bulunuyor.
1953-1986-2019 olarak tanık olduğumuz 33 yıllık bu zaman dilimi, 2. sezonda bir yıl sonrasına sirayet ediyor. Yani Dark’ın 2. sezonu, izleyicisini 1954-1987-2020 ve 2053 yıllarında yaşanan olaylara götürüyor. Buna ek olarak 1921 yılı da ekleniyor. Bu noktada 1921 yılının oldukça mühim bir yıl olduğunu aktarabiliriz. 2. sezon açılışını bu yıl üstünden yapıyor. Bizleri ilk sezonun en gizemli karakteri Noah’ın gençliğine götürüyor. Bölümleri izlemeye başladıkça, Sic Mundus Creatus Est (Böylece dünya yaratıldı.) kavramının derinliklerine iniyoruz. Noah hakkında daha fazla şey öğrenirken; edindiği ulvi amacın sahip olduğu özelliklerine yakın zamandan tanık oluyoruz. 2. sezonda Dark, izleyicisini tatmin edecek biçimde ilk sezondaki gizemlerini açığa çıkarıyor Lakin mevcut gizemlerinin yanına yeni gizemler de koymayı ihmal etmiyor. Her karakterin, hangi zaman diliminde olduğu fark etmeksizin, hikâyedeki gelişimini daha derinleştiriyor.
2. sezon özellikle Jonas karakterinin, hikâyedeki kilit rolünü daha çok ortaya çıkaran bir sezon olarak karşımıza çıktı. Döngüsel zaman içinde yer aldığı konumu daha da güçlenen Jonas, her şeyin yaşanmasını önlemek için olacaklara baştan dur demeyi kendine hedef koydu ve bu bağlamda zamanda yolculuk etmeye devam etti. 1921 yılına gittiğinde ise öğreneceği gerçekler, hem izleyicide hem de Jonas’da şok tesiri yarattı. Ne yapacağını tam anlamıyla bilemediği bir noktaya geldiğinde ise onun imdadına ilk sezon yan karakter olarak gördüğümüz Claudia Tiedemann yetişti. Jonas’ın yanında, 2. sezonun bir diğer önemli karakteri benim gözümde Claudia Tiedemann. Zamanda bir genç bir de yaşlıhâliyle sürekli yolculuk eden Claudia, sezon finalinde Jonas ile beraber kıyamet günü olarak lanse edilen 27 Haziran 2020’ye gitti. Geçmiş ve geleceği birleştirmek için zaman makinesini kullandı. Lakin Jonas için işler çok komplike bir hâle büründü. Jonas, sezon süresince ismini Adam olarak bildiğimiz, yani kendisinin önümüzdeki zamanlarda hâliyle büyük bir yüzleşme yaşadı. Adam’ın, Martha’nın hayatına son vermesi olayları tetikleyen bir noktaya taşırken; öldüğünü gördüğümüz Martha’nın bölüm sonunda ortaya çıkışı deyim yerindeyse kafamızı allak bullak etti. Farklı bir saç stilinde gördüğümüz Martha’nın “Asıl soru hangi zamandan geldiğim değil, hangi dünya çapından geldiğim.” cümlesi, paralel kainatlerin mi var olduğu sorusunu akıllara getiriyor. Karmaşık zaman döngüsünün yanına, çoklu kainatlerin yer aldığı bir dünya bizleri mi bekliyor?
Martha’nın dünyası, Hannah’ın son dakika planı, Ulrich’in 1954 senesinde akıl hastanesindeki akıbeti, Adam’ın uygulayacağı planlar, zaman döngüsü ve daha nicesi… Tüm bunların yeni sezonda açıklığa kavuşması bekleniyor.
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ