Teknoloji Haberleri

Netflix Filmi Desperados Fragman izle

Netflix Filmi Desperados Fragman izle
Netflix filmi olan yepyeni romantik komedi türünde yapılmış Desperados filmine air fragman yayına girdi. Nasim Pedrad’ın başrolünde yer aldığı Desperados‘un fragmanında yaşamının aşkını bulan bir kadının, panikle yaptığı hatayı düzeltebilmesi için Meksika’ya yaptığı yolculuğu konu alıyor.
Desperados Film Konusu
Mr. Mom dizisiyle tanınan LP’nin yönetmen koltuğuna oturduğu Desperados’un konusu ise şöyle: “Desperados”, hayallerindeki adama aşık olan Lakin adamı aradığında ulaşamayan bir kadına odaklanıyor. Bu duruma çok sinirlenen kadın, aklına geleni yazdığı bir e-postayı adama gönderir. Lakin durum hiç de göründüğü gibi değildir. Birçok yerinden yaralı olan adam Meksika’daki bir hastanede mahsur kalmıştır. Bunu öğrenen kadın iki arkadaşını yanına alarak sınırın güneyine doğru çılgın bir yolculuğa çıkar. Amaçları e-postayı adamın bilgisayarından silmektir.
Netflix Desperados Film Fragmanı 
New Girl’ün iki yıldızını buluşturan Desperados’un oyuncu kadrosunda Nasim Pedrad’ın yanı sıra dizide Winston rolüyle ün yapan Lamorne Morris, Anna Camp, Robbie Amell, Heather Graham ve Sarah Burns gibi isimler bulunuyor. Desperados’un konusunu The Jamie Kennedy Experiment ile tanınan Ellen Rapoport kaleme aldı.
Romantik komedi filmi Desperados, 3 Temmuz’da Netflix’teki izleyicileriyle buluşacak.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ