Teknoloji Haberleri

Netflix Türkiye’de günün en güzelleri

Popüler içerik platformu Netflix’te, yerli içerikler öne çıkmaya devam etmekte. Netflix’te en çok izlenenler listesinde bugün altı Türk yapımı …

Netflix Türkiye’de günün en güzelleri

Popüler içerik platformu Netflix’te, yerli içerikler öne çıkmaya devam etmekte. Netflix’te en çok izlenenler listesinde bugün altı Türk yapımı içerik karşımıza çıkıyor. Lakin listenin zirvesinde ise Lucifer bulunuyor. Bu popüler içeriklerin yanı sıra listenin sonunda bir animasyon filmi önerimiz olacak.

Netflix’teki popüler içeriklerde yerli yapımların hegemonyası sürüyor

Netflix Türkiye’de kullanıcılar yerli yapımlara daha fazla ilgi göstermeye devam etmekte. Lakin listenin zirvesinde Amerika Birleşik Devletleri yapımı dizi Lucifer bulunuyor. İşte Netflix’te en çok izlenenler…

1 – Lucifer

İlk kez 2016 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’de FOX’ta yayımlanan dizi, bir noktaya kadar Netflix’te en çok izlenen içerikler içinde zirvede bulunuyordu. Bir dönem listede geri giden Lucifer, bugün tekrar zirvede konumlandı. Cehennem lordu olan Lucifer, sıkıldığı için orayı terk eder ve Los Angeles’a yerleşir. Dizi de Lucifer’ın bu serüvenini ele alır. Dizinin IMDB puanı ise 8,2 oldu.

2 – Zengo

Netflix’te en çok izlenenler listesinde uzun süre ilk sırada yer alan Zengo bugün ikinci sırada karşımıza çıkıyor. Filmin baş rolünde ise Yasemin Sakallıoğlu bulunuyor. Jet Sosyete dizisiyle popülerliğini artıran Sakallıoğlu’nun ilk filmi olan Zengo, ünlü bir modacı olma hayali kuran bir kadının macerasını konu alıyor. Filmin zamanı ise 1 saat 35 dakika olarak karşımıza çıkıyor.

3 – Away

Listeye yakın zamanda katılan Away; Emma Green isimli bir astronotun 3 yıllık Mars yolculuğunu ve bu yolculuğa çıkmak için geride bıraktığı eşi ile çocuğunu konu alıyor. Bilim kurgu ve dram türündeki bu dizi 10 kısımdan oluşmaktadır.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ