Teknoloji Haberleri

Netflix Türkiye’de günün en güzelleri

Dijital içerik platformu Netflix’te Atiye’nin ikinci sezonu yayımlandı. İlk sezonunun daha sonra genele incelediğimizde olumlu tepkiler alan …

Netflix Türkiye’de günün en güzelleri

Dijital içerik platformu Netflix’te Atiye’nin ikinci sezonu yayımlandı. İlk sezonunun daha sonra genele incelediğimizde olumlu tepkiler alan dizinin yeni bölümleri de fazlaca ilgi gördü. Netflix’te en çok izlenen içerikler içinde da Atiye ilk sırada karşımıza çıktı.

Netflix’te en çok izlenen içerik Atiye oldu!

Atiye, yeni sezon bölümlerinin yayımlanmasıyla platformun en gözde içeriği oldu ve listenin zirvesine yerleşti. Bununla yanı sıra Netflix’te en çok izlenen içerikler içinde yeni üyeler de göze çarpıyor. İşte Netflix’te popüler içerikler…

1 – Atiye

Netflix’te yer alan ilk yerli içeriklerden biri olan Atiye, bir önceki günlerde yayımlanan yeni sezonu ile Netflix’te en çok izlenen içerikler içinde ilk sıraya çıktı. sosyal paylaşım sitesi aracında da gündem olan dizi için ilk izlenimler genellikle olumlu diyebiliriz. Bu dizide ise Atiye isimli baş karakterin mistik hikayesi izleyiciye sunuluyor.

2 – Alive

bir önceki günlerde listeye giren Alive, bugün Netflix’te en çok izlenen içerikler içinde ikinci sırada karşımıza çıkıyor. Kore yapımı filmin konusu şehri saran korkunç bir virüs üzerine kuruluyor. Yakın zamanda çıkış yapan yapımın IMDB puanı ise 6,3 oldu.

3 – Bebek Bakıcısı: Katil Kraliçe

Listenin üçüncü sırasında ise platforma yeni katılan bir film bizleri karşılıyor. Bu film, 2017 senesinde çıkış yapan Bebek Bakıcısı’nın devamı filmi olarak çıktı. Kara mizah türündeki yapımın merkezinde, Cole isimli bir genç ve onun satanist bir gruba dahil bakıcısı bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ