Teknoloji Haberleri

Netflix Türkiye’de günün en güzelleri

Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenen yapımlar içinde zirvede yayımlandığı günden beri Atiye bulunuyor. Bunun yanı sıra listeye yeni …

Netflix Türkiye’de günün en güzelleri

Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenen yapımlar içinde zirvede yayımlandığı günden beri Atiye bulunuyor. Bunun yanı sıra listeye yeni içerikler de katılmaya devam etmekte. Popüler içeriklerin yer aldığı bu listenin sonunda size belgesel serisi önerimiz de olacak.

Netflix’te en çok beğenilen içerik yine Atiye oldu

Atiye, Netflix’teki yerli orijinal yapımlar içinde belki de en beğenilen içerik oldu diyebiliriz. Dizinin ilk sezonu çoğunluk tarafından olumlu not alırken, yeni sezonu da yoğun ilgiyle karşılandı. Bunun yanı sıra Netflix’te en çok izlenen yapımlar listesinde son zamanlarda ilk kez bu kadar az yerli içerik olduğunu da belirtmemiz gerekir. İşte Netflix’te en çok izlenen içerikler…

1 – Atiye

Netflix’te yer alan ilk yerli içeriklerden biri olan Atiye, bir önceki günlerde yayımlanan yeni sezonu ile Netflix’te en çok izlenen yapımlar içinde ilk sıraya çıktı ve hala yerini koruyor. sosyal paylaşım sitesi aracında da gündem olan dizi için izlenimler genellikle olumlu diyebiliriz. Yapımı bilmeyenler için ise; bu dizinin konusunun merkezinde Atiye isimli baş karakterin mistik hikayesi bulunuyor.

2 – 12 Strong

Listenin taze üyelerinden biri olan 12 Strong, Chris Hemsworth‘un de baş rolünü üstüne aldığı bir aksiyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. 2 saat süreye sahip filmde; 11 Eylül sonrası Afganistan‘a giden Amerika Birleşik Devletleri ordusundan 12 askerin oradaki serüveni ele alınıyor. 2018 çıkışlı filmin IMDB puanı ise 6,6 oldu.

3 – Masal Şatosu

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasına yeni katılan bir diğer yapım da Masal Şatosu oldu. Bu film, yaz tatilindeki ufak bir kızın, masal diyarına açılan bir anahtar bulmasıyla ve Daha sonra gelişen fantastik bir macerayı konu alıyor. Tanıdık hikayeye sahip bu yerli filmin zamanı ise 1 saat 40 dakika olarak karşımıza çıkıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ