Teknoloji Haberleri

Netflix Türkiye’de günün en uygunları

Dijital içerik platformu Netflix, son zamanlarda ülkemizde yerli içeriklere de önem veriyor. Birçok yerli sinema filminin yayın haklarını alıp …

Dijital içerik platformu Netflix, son zamanlarda ülkemizde yerli içeriklere de önem veriyor. Birçok yerli sinema filminin yayın haklarını alıp bünyesine katan platform, bu yatırımın karşılığını da alıyor diyebiliriz. Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinin başında yerli komedi filmi Zengo var. Popüler içeriklerin yanı sıra listenin sonunda sizin için bir de belgesel serisi önerimiz olacak.

Netflix’te en çok izlenen içerik yine yerli bir komedi filmi oldu

Ülkemizde de oldukça popüler olan Netflix’te son zamanlarda yerli komedi yapımlara yoğun ilgi olduğunu aktarabiliriz. bir önceki günlerde platforma katılan Zengo, içerik havuzuna eklendiğinden bu yana Netflix’in en çok beğenilen içeriği oluyor.

1 – Zengo

Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde ilk sırada yer alan Zengo’nun başrolünde Yasemin Sakallıoğlu bulunuyor. Jet Sosyete dizisiyle popülerliğini artıran Sakallıoğlu’nun ilk filmi olan Zengo, ünlü bir modacı olma hayali kuran bir kadının macerasını konu alıyor. Filmin zamanı ise 1 saat 35 dakika olarak karşımıza çıkıyor.

2 – Lucifer

İlk kez 2016 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’de FOX’ta yayımlanan dizi, bir noktaya kadar Netflix’te en çok izlenen içerikler içinde zirvede bulunuyordu. Lakin Zengo’nun platforma gelmesiyle Lucifer da ikinci sırada konumlandı. Cehennem lordu olan Lucifer, sıkıldığı için orayı terk eder ve Los Angeles’a yerleşir. Dizi de Lucifer’ın bu serüvenini ele alır. Dizinin IMDB puanı ise 8,2 oldu.

3 – My SPY

Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde dördüncü sırada ise My SPY isimli film yer aldı. WWE‘nin eski yıldızların Batista‘nın başrolünde yer aldığı My SPY, tahmin edilebileceği üzere bir aksiyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. bunun yanısıra filmin çok kısa bir zaman evvel platforma eklendiğini de söylemekte yarar var.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ