Teknoloji Haberleri

Netflix Türkiye’den Çekiliyor mu? işte Cevabı

Netflix Türkiye’den Çekiliyor mu? işte Cevabı

Son iki gündür ortalıkta gezen Netflix’in Türkiye’den çekileceği yönünde çıkan haberlerin aslı olmadığı bugün netleşti. Netflix’in Türkiye’den çekileceğine yönelik iddiaların sonrası bugün mühim açıklamalar geldi.

Netflix Türkiye’den Çekiliyor mu? işte Cevabı

Netflix, son zamanlarda Türkiye’den çekileceği iddiasıyla gündeme gelmişti.

Bugün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, twitter hesabından “Netflix’in Türkiye’den çekileceğine yönelik iddialarla alakalı paylaşımda bulundu.

Ünal, paylaşımında, “NetflixTurkey ne siyasi seviyede AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile ne de resmi seviyede Etkileşim Başkanlığı ile görüştü. Türkiye’den gitmeyi namacıyla düşünsünler? Netflix’in daha derin iş birliği ile Türk kültürüne, sanatına dönük daha yüksek hassasiyet göstereceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

NETFLİX’TEN YAPILAN AÇIKLAMA
Bu açıklamanın sonrası bir açıklama da Netflix Türkiye’den geldi. Netflix’ten uygulanan açıklamada, “Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz” denildi.

İşte Netflix’in açıklaması:

“Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz. Beraber çalıştığımız birbirinden kabiliyetli isimlerle gurur duyuyoruz. Şu anda yapım adımında olan ve yakında çekimlerine başlanacak projelerimiz amacıyla çok heyecanlıyız ve bu hikayeleri dünyanın her köşesindeki üyelerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ