Teknoloji Haberleri

Netflix ve Youtube İçin En İyi Akış Cihazı

Netflix ve Youtube İçin En İyi Akış Cihazı

Tv’nizdeki Netfix, Amazon Prime, Hulu, Youtube gibi video akışlarını elde etmenin ucuz bir yolunu mu arıyorsunuz? İki mükemmel seçeneğiniz var: Roku ve Amazon Fire TV.
Roku medyada uzun zamandır en popüler isim olarak anılırken son zamanlarda yerini Amazon Fire TV alacak gibi görünüyor.Derinlemesine incelemelere göre, ikisi de harika çalışıyor ve incelenen Roku ve Fire TV yayınlarının çoğu 8.0 veya üzeri not aldı.
Farklılıklardan daha fazla benzerlikleri var.

Her ikisi de Roku için 30 $ ve Fire TV için 40 $ ‘dan başlayan süper uygun fiyatlı.Her ikiside herşey dahil olmak üzere yaklaşık 15 milyon TV uygulamasına erişebilir nitelikte.En yeni modeller, sağlam bir internet bağlantınız olduğu sürece hemen hemen aynı derecede hızlı, duyarlı ve güvenilirdir.İkisininde kontrolü uzaktan kumanda ile sağlanabilmektedir.Tek yapmanız gereken TV’nizle gelen kumandayı cihaza doğru tutmak.Her ikisi de, uzaktan kumandaya yerleştirilmiş ses, cihaz kontrolü ve kulaklık jakları ile 4K uyumlu versiyonlara kadar temel flamalar ile başlayan sayısız modele sahiptir.
Hangisi daha iyi diye soracak olursanız bunun sizin ne istediğinize bağlı olduğunu söyleyebiliriz.Ama size önerimiz Roku bunun sebebini şöyle açıklayabiliriz:
Daha iyi menüler. Roku’nun tasarlanmış menü sistemi, uygulamaları öne ve merkeze yerleştirir ve istediğimiz gibi ayarlamamıza olanak sağlar, tıpkı telefonlarımızda olduğu gibi.Diğer uygulamalar ile uğraşmadan çok hızlı bir şekilde istediğimiz uygulamaya rahatça erişmemizi sağlıyor.
Daha iyi arama. Roku’da arama sonuçları basit ve fiyat merkezlidir. Fire TV bu konuda biraz daha geride kalıyor çünkü arama sonuçları çok seçenekli, yanlış veya kafa karıştırıcı olabiliyor.
Daha fazla uygulama. Roku elbette Amazon Prime videosu da dahil olmak üzere, istediğiniz her uygulamaya sahip. Youtube, en sevdiğimiz canlı TV yayın hizmetleri, Google Play Filmler, Satın alınabilen veya kiralanabilen filmler bunlardan bazıları.
Daha ucuz.En ucuz Roku cihazı, 30 dolarlık Roku Express.Bu cihaz Roku’nun tüm avantajlarını getiriyor ve mükemmel bir performans sergiliyor.En ucuz Fire TV, düzenli olarak 40 $ ‘a satılan 40 $’ lık Fire TV Stick’tir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ