Teknoloji Haberleri

Netflix’in kimi içerikleri ”ücretsiz” hale geliyor!

Netflix Türkiye’de tartışmalı bir ”abonelik” politikasına sahip. En son ücretsiz bir aylık deneme sistemini geri getiren çok beğenilen içerik …

Netflix Türkiye’de tartışmalı bir ”abonelik” politikasına sahip. En son ücretsiz bir aylık deneme sistemini geri getiren çok beğenilen içerik izleme platformu şimdi yeni bir sisteme geçiyor: Bazı içerikleri ücretsiz izleme. Netflix’i ücretsiz izleyin sloganıyla karşımıza çıkan popüler eğlence platformu, burada popüler yapımlara da yer veriyor.

Netflix’i ücretsiz izleyin sistemine geçildi

Netflix popülerliğini gün geçtikçe artırmaya devam ederken yeni bir hamle yaptı. Bu hamle içerisinde Netflix’te ücretsiz olarak izlenebilecekler içinde; Elite, Stranger Things, Patron Bebek Yine İş Başında, When They See Us, Grace and Frankie, Love is Blind, Murder Mystery, The Two Popes, Bird Box ve Gezegenimiz yapımları bulunuyor.

Aktarıldığı kadarıyla ücretsiz olarak izlenebilen bu yapımlardan dizilerin yalnızca ilk bölümleri izlenebiliyor. Dizilerin diğer bölümleri için abone olmak gerekiyor Lakin filmler öyle değil. Filmler abone olunmadan baştan sona kadar izlenebiliyor. Bu özellik şu an için iOS ve akıllı televizyonlarda çalışmıyor olsa da ilerleyen günlerde talebe göre desteklenen cihazların sayısı artacak gibi duruyor.

Hatırlatmak gerekirse eylül ayında Netflix’te gerçekten heyecanla beklenen yapımlar bulunacak. İşte o yapımlar:

Diziler:

Away: Yeni dizi (4 Eylül)

Atiye: 2. Sezon (10 Eylül)

Baby: 3. Sezon (16 Eylül)

The Last Word: Yeni dizi (17 Eylül)

Ratched: Yeni dizi (18 Eylül)

Filmler:

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (4 Eylül)

Minnoşlar (9 Eylül)

The Devil All The Time (16 Eylül)

Enola Holmes (23 Eylül)

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ