Teknoloji Haberleri

Netflix’ten Parasız Sinema ve Dizi Sürprizi

Netflix kullanıcı hesabıniz yoksa ve hizmet içerisindeki içeriklere göz atmak istiyorsanız, şirketin sizin için bir fırsatı var. Video akış devi …

Netflix’ten Parasız Sinema ve Dizi Sürprizi

Netflix kullanıcı hesabıniz yoksa ve hizmet içerisindeki içeriklere göz atmak istiyorsanız, şirketin sizin için bir fırsatı var. Video akış devi, bazı orijinal film ve dizilerini hesap yahut üyeliğe gerek olmadan izlemeye açtı.

Ücretsiz izle sayfasına giderek Murder Mystery, The Two Popes and Bird Box gibi filmleri ve Stranger Things, When They See Us gibi dizileri izlemeniz mümkün. Dizilerde yalnızca ilk bölümü seyredebileceğinizi söylemekte yarar var. Netflix, yeni sayfayla ilgili sıkça sorulan sualler sayfasında “seçimin zaman zaman değişebileceğini” söylüyor. Yani firma, bu sayfadaki dizi ve film tercihlerini zamanla değiştirebilir.

Amazon Prime Video, Hulu, Disney Plus, Apple TV Plus gibi isimlerin yer aldığı akış dünyası, şu sıralar hiç olmadığı kadar rekabet içerisinde. Netflix, yeni girişimiyle ilgili herhangi bir duyuru yapmasa da şirketin daha çok kullanan kişiyi kendi platformuna çekmeye çalışığı açık.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ