Teknoloji Haberleri

No Man’s Sky’ın geliştiricisi yeni oyunu için çalışmalara başladı

Son olarak The Last Campfire’ı piyasaya süren ve daha çok No Man’s Sky ile adından laf ettiren Hello Games, geleceğe bakarak bir sonraki büyük …

Son olarak The Last Campfire’ı piyasaya süren ve daha çok No Man’s Sky ile adından laf ettiren Hello Games, geleceğe bakarak bir sonraki büyük oyunu üstünde çalışmalara başladı.

Hello Games yeni büyük oyunu için kollarını sıvadı

Polygon’a konuşan Hello Games’in kurucusu Sean Murray, No Man’s Sky benzeri devasa bir oyun üstünde çalıştıklarını söyleyerek firmasın gelecek hedeflerinden bahsetti. EA çatısı altında bir sürü yapıma imza atan Murray, heyecan verici bir proje yapmaya hevesli olduklarını ifade etti. bunun yanısıra Hello Games’i de istedikleri işleri yapmak için oluşturduklarından bahsetti.

Murray, No Man’s Sky’ın ufak bir orta yaş krizinin sonucu olarak yaşandığından bahsederken, The Last bda 3 kişilik bir ekip tarafından yürütüldüğünü sözlerine ekledi Murray kalan ekibin de diğer büyük oyunlarıyla ilgilendiğini ifade etti. bunun yanısıra Murray bir sonraki projeleriyle ilgili herhangi bir detay paylaşmadı. Hello Games cephesinden de yakın zamanda benzer bir açıklamanın gelme ihtimalinin düşüklüğüne dikkat çekti.

2016 senesinde piyasaya çıkan açık dünya oyunu No Man’s Sky, oyuncuların uzay araçlarıyla sayısız gezegeni keşfetmelerine imkan tanıyordu. Özellikle son zamanlarda hayran kitlesinde azalma olan yapıma son gelen güncelleme ise terk edilmiş bir uzay aracı ekleyen Desolation DLC’siydi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ