Teknoloji Haberleri

NVIDIA Cyberpunk 2077 için yeni görüntü yayınladı!

NVIDIA 1 Eylül 2020 tarihinde Ampere mimarili ekran kartı serisi olan RTX 3000 ailesini tanıttı. Bu kartların tanıtımı sırasında, canlı yayında …

NVIDIA 1 Eylül 2020 tarihinde Ampere mimarili ekran kartı serisi olan RTX 3000 ailesini tanıttı. Bu kartların tanıtımı sırasında, canlı yayında gösterilen oyunlardan biri de Cyberpunk 2077 oldu. heyecanla beklenen yapım hakkında, yeni detaylar ve yeni video yaşandı.

Cyberpunnk 2077 için yeni video geldi!

NVIDIA tarafından paylaşılan videoda, RTX 3080 ya da RTX 3090 ekran kartının kullanıldığını ve bununla beraber yüksek grafik kalitesinde, tüm teknolojiler aktif bir biçimde oyunun nasıl göründüğü yaşandı. İşte oyun için paylaşılan yeni video!

Paylaşılan videoda ortaya çıkanlara göre 19 Kasım’da satışa sunulacak oyun, NVIDIA’nın teknolojilerini ve yeni nesil ekran kartlarını tam anlamıyla sonuna kadar kullanacak. CD Projekt Red‘in geliştirdiği oyun, geliştirilmiş ışın izleme teknolojisi, aydınlatma, gölgelendirme ve kaplama anlamında üst düzey işçilik taşıyor.

Videoda, NVIDIA teknolojileri açık ve kapalıyken aradaki grafik farkının ne derece olduğunu da anlayabiliyorsunuz.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve NVIDIA teknolojilerini barındıran Cyberpunk 2077 hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ