Teknoloji Haberleri

NVIDIA RTX 3000 serisi tanıtılacak! Canlı yayın nasıl izlenir?

Uzun zamandır beklenen ekran kartı serisi RTX 3000 ve değişik teknolojiler bugün canlı yayınlanacak bir etkinlikle beraber tanıtılacak. Peki …

Uzun zamandır beklenen ekran kartı serisi RTX 3000 ve değişik teknolojiler bugün canlı yayınlanacak bir etkinlikle beraber tanıtılacak. Peki, NVIDIA RTX 3000 serisinin tanıtılacağı canlı yayın saat kaçta ve nereden yayınlanacak? RTX 3000 serisinin sahip olduğu özellikleri nasıl olacak?

NVIDIA RTX 3000 serisi bugün tanıtılacak!

NVIDIA’nın canlı olarak yayınlayacağı etkinlik Twitch kanalı üstünden canlı yayınlanacak. RTX 3000 serisinin sahip olduğu özellikleri bugün açıklanacak. aynı zamanda yayın Türkiye saati ile 19:00‘da gerçekleştirilecek. ShiftDelete.Net ailesi olarak, canlı yayın bağlantısını da bu habere ekledik.  Aşağıdaki bağlantı üstünden saat 19:00’da başlayacak canlı yayını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

NVIDIA bugünkü etkinlikte, RTX 3060, RTX 3070, RTX 3080 ve RTX 3090 modellerinin yanı sıra değişik teknolojilerini de tanıtacak. 1 Eylül yani bugün gerçekleştirilecek etkinlik, ortalama bir ay evvel NVIDIA’nın resmi Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurulmuştu. Bu duyurudan sonra teknolojiseverler büyük bir heyecanla büyük günü beklemeye başladı.

NVIDIA’nın bugünkü etkinliğinden ve RTX 3000 modellerinden siz neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ