Teknoloji Haberleri

Ohm Akustik Hoparlörler Göründüklerinden Daha Fazla Ses Veriyor

Ohm Akustik Hoparlörler Göründüklerinden Daha Fazla Ses Veriyor

Ohm Acoustics, sürekli olarak piyasada bulunan speaker şirketlerinden biri. 1971 yılında Brooklyn, N.Y.’de kurulan şirket, el yapımı çok yönlü speakerlar konusunda uzmanlaşmıştır. Muhtemelen bir omni modelini hiç duymamışsınızdır, bu yüzden şu açıklamalar mevcut: Çoğu “normal” kutu hoparlör yalnızca sesi ileri yansıtır, ancak Ohm’un çok yönlü Walsh hoparlörleri 360 derecelik radyasyona sahiptir, bu yüzden daha büyük bir ses alanı üretirler. Ohm hoparlörler, çoğu audiophile ürününden çok daha geniş bir alanda harika ses çıkarıyor. Bir “tatlı noktaya” kilitlenmeden sesi dağıtıyor.

Geçenlerde sadece yeni hoparlörler üretmedikleri, aynı zamanda eski Ohm hoparlörlerini en son teknolojiyle tamir edip hatta güncelleyerek müşterilerin yeni bir speakera eşdeğer olmalarını sağlamışlardı. Ohm’un müşteri hizmetleri, 1970’lerin başındaki ilk Ohm hoparlörlerine kadar uzanıyor! Yeni speakerlar 120 günlük ev deneme iade politikasıyla satılıyor.
İki farklı Ohm hoparlör seti olan, Walsh Tall 1000 (çift başına 2,000 dolar) ve F-5015’i (çift başına 11,000 dolar) dinledik ve sesi çok sevdik. Ohm hoparlörler, 360 derece düzende yayılan bas, orta kademe ve tiz frekansları üreten tek bir Walsh Tutarlı Hat Kaynağı (CLS) sürücüsü kullanıyor ve en yüksek tiz frekansları hassas stereo görüntüleme için daha yönlü bir hale getiriyor. Çoğu audiophile hoparlörünün duvarlardan uzağa yerleştirilmesi için optimize edilmiş olmasına rağmen, Ohm hoparlörler duvarların yakınında en iyi şekilde ses çıkarmak için tasarlanmıştır.
Ohm Akustiği
Çok daha büyük olan Ohm F-5015, yerleşik 15 inç Xtreme Xcursion 500 watt subwoofer sayesinde basınç altında büyük hoparlör zarafetine sahip. Ses zahmetsiz ve hoparlörlerin yüksek dinleme seviyesindeki bas sesleri heyecan verici.
F-5015, Ohm’un Beta çizgisinin bir parçası, yeni çıkan modeller. F-5015 45 inç yüksekliğinde ve 18 inç genişliğinde ve derinliğinde.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ