Teknoloji Haberleri

OnePlus giriş düzeyi bir telefon geliştiriyor!

2014 senesinden bu yana yalnızca amiral gemileri ile kullancıların karşısına çıkan OnePlus bu yıl diğer telefon üreticileri ile benzer biçimde …

2014 senesinden bu yana yalnızca amiral gemileri ile kullancıların karşısına çıkan OnePlus bu yıl diğer telefon üreticileri ile benzer biçimde düşük fiyatlı telefon furyasına uyum sağlayarak OnePlus Nord ile karşımıza çıktı. Telefon tazeliğini korurken, OnePlus’ın giriş seviyesi bir telefon için kolları sıvadığı yaşandı.

OnePlus giriş seviyesi telefon için kolları sıvadı!

Clover kod adına sahip olan mobil cihazın, 200 dolar civarında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Tabi cihazın geniş bir bölgede yani dünya çapında satışa sunulup sunulmayacağı daha çok merak ediliyor. Zira OnePlus Nord’un sınırlı sayıda ülkede satışa sunulması kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı.

Android Central’ın yayınladığı rapora göre, Nord’un 6.52 inçlik ekranı HD+ çözünürlük sunacak. 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenen telefon, Snapdragon 460’dan güç alacak.

18W süratli şarj desteğine sahip olan 6000 mAh’lık bataryanın yer alacağı telefon, 13 Megapiksel ana ve iki adet 2 Megapiksel kameraya sahip olacak. Bu kameraların derinlik algılama ve makro olduğunu düşünüyoruz.

Android 10 işletim sistemi ve OxygenOS 10 kullanıcı arayüzü ile kutudan çıkacak olan mobil cihazın, kulaklık girişine ve arka tarafta parmak izi okuyucuya sahip olması bekleniyor. Sizce OnePlus giriş seviyesi bir telefon ile neyi planlıyor?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ