Teknoloji Haberleri

OPPO CEO’su Tony Chen IFA’da Değerli Açıklamalarda Bulundu

OPPO Kurucusu ve CEO’su Tony Chen, Berlin’de tertip edilen IFA 2020’de Qualcomm’un açılış oturumuna video konferans aracılığıyla katılarak bir …

OPPO CEO’su Tony Chen IFA’da Değerli Açıklamalarda Bulundu

OPPO Kurucusu ve CEO’su Tony Chen, Berlin’de tertip edilen IFA 2020’de Qualcomm’un açılış oturumuna video konferans aracılığıyla katılarak bir konuşma yaptı. Tony Chen konuşmasında, OPPO ve Qualcomm içindeki ortaklığınin geçmişini gözden geçirerek 5G ürünlerinin küresel olarak piyasaya sürülmesi hakkında beraber çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

“Qualcomm ile stratejik ortaklığımızı güçlendireceğiz”

OPPO ve Qualcomm’un uzun bir süredir güvenilir bir iş beraberliklerinin olduğuna dikkat çeken Tony Chen:”Qualcomm ile mobil cihazların geliştirilmesi hakkında beraber çalışıyoruz. Bu yıl Qualcomm’un Snapdragon mobil platformuyla donatılmış birkaç mobil cihaz serisini ve 5G ürünlerini Avrupa ve diğer ülkeler arası pazarlarda piyasaya sürerek tüketicilere daha fazla 5G ürün seçeneği ve deneyimi getirdik. Gelecekte de dünya çapında 5G ürünlerinin geniş ölçekli ticari kullanımını teşvik etmek için Qualcomm ile ortak çalışmaya devam edeceğiz.”

Tony Chen konuşmasında, 5G teknolojisinin OPPO’nun yenilikçilik yolunda mühim bir konu olduğunu vurguladı. 5G’nin öncüsü olan OPPO, endüstri patentleri, yenilikçi ürünleri ve yeni 5G uygulamalarının keşiflerinde Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla sektörde büyük bir avantaja sahip. OPPO, küresel endüstri ortaklarıyla yakın bağlarını sürdürmeye, 5G ürünlerinin dünya çapında yaygınlaştırılmasını hızlandırmaya ve 5G herkes tarafından bilinenlarının, teknolojilerinin ve uygulamalarının geliştirilmesini teşvik etmeye devam edecek.

Kullanıcılara entegre teknoloji deneyimi sağlayacak

OPPO’nun, 3GPP’ye herkes tarafından bilinenla ilgili 3.000’den çok teklif sunması, firması 5G herkes tarafından bilinenlarının oluşturulmasına katılan en tesirli mobil cihaz üreticilerinden biri haline getirdi. Haziran 2020 itibariyle OPPO, 3.100’den çok global patent başvurusu yaptı ve 1000’den çok 5G herkes tarafından bilinen patent ailesini ETSI’ye (Avrupa Telekomünikasyon herkes tarafından bilinenlar Komitesi) açıkladı.

OPPO, farklı fiyat aralıklarındaki 5G özellikli cep mobil cihazlarını küresel kullanıcıların 5G gereksinimlerini karşılamak için tanıtmıştı. Gelecekte 5G, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve nesnelerin interneti gibi teknolojileri, yeni mobil cihaz modellerine entegre ederek 5G’nin daha aktif kullanılmasını sağlamayı amaçlayan OPPO, tüketicilere tamamen entegre bir teknoloji deneyimi sağlayacak.

Dünya çapında 74 operatör şu anda 5G teknolojisi için ‘OPPO 5G Landing Project‘ aracılığıyla OPPO ile ortaklık yapıyor. Bu ortaklığı tüketicilere En kaliteli 5G deneyimini getirecek. Akıllı bağlantı çağı ortaya çıkarken OPPO, 5G, yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve büyük veri dahil olmak üzere en son teknolojiye olan yatırımlarını artırmaya devam edecek. bunun yanısıra OPPO, 5G mobil teknoloji yenilikleri hakkında küresel endüstri zinciri ortaklarıyla beraber çalışarak yeni bir akıllı bağlantı ekosistemi oluşturmak için ortaklığı yapacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ