Teknoloji Haberleri

Oppo F17 fiyatı duyuruldu! Dikkat çeken fiyat

Ülkemizde de faaliyetlere devam eden firma, Oppo F17 fiyatı ile kendisini gösterdi. Daha evvelden tanıtılan modellerin sahip olduğu özellikleri …

Oppo F17 fiyatı duyuruldu! Dikkat çeken fiyat

Ülkemizde de faaliyetlere devam eden firma, Oppo F17 fiyatı ile kendisini gösterdi. Daha evvelden tanıtılan modellerin sahip olduğu özellikleri kendisini göstermişti. Şimdi de Oppo Hindistan resmi Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı model için fiyat bilgisini yayınladı. Model, iki farklı RAM seçeneğine sahip olarak kullanıcılarla buluşacak.

Daha evvelden tanıtımı yapılan modelin dikkat çeken sahip olduğu özellikleri bulunuyordu. Bu sahip olduğu özellikleri hatırladığımızda 6.44 inç büyüklüğünde ekran kendisini gösteriyor. Super AMOLED olan bu ekranın altında bir de parmak izi okuyucu bulunuyor.

Oppo F17 fiyatı duyuruldu

Modelin diğer sahip olduğu özelliklerine de incelediğimizde bizi Snapdragon 662 işlemci karşılıyor. Bu işlemcinin sahip olduğu özelliklerinde 2.0 GHz hızında çalışabilen Kyro 260 çekirdekler bulunuyor. 11 nm fabrikayon süreciyle üretilen işlemciyle beraber 6 GB ya da 8 GB RAM seçeneği bulunuyor.

16 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel mono kameraya sahip olan Oppo F17 fiyatı 6 GB RAM model için 17.999 rupi (244 dolar), 8 GB RAM modeli için 19.990 rupi (272 dolar) bilgisi duyuruldu.

Modelin bu fiyatı almasından sonra satışların nasıl olacağı merak ediliyor. Sahip olduğu beyaz, lacivert ve turuncu renklerle dikkat çeken model, 4.015 mAh batarya kapasitesine sahip. Bununla beraber model 30W süratli şarj desteğini kullanıcılara sunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ