Teknoloji Haberleri

Oppo yeni ColorOS için tarih verdi!

Oppo yeni ColorOS 11 için tarih verdi. Tarafımıza ulaşan duyuru e-postasında firmasın yeni ColorOS sürümünü 14 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de …

Oppo yeni ColorOS 11 için tarih verdi. Tarafımıza ulaşan duyuru e-postasında firmasın yeni ColorOS sürümünü 14 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de tanıtacağı belirtiliyor. Android 11 üstüne inşa edilen yeni arayüzün beta sürümü bugün Find X2, Find X2 Pro, Reno 3 ve Reno 3 Pro modelleri için kullanımı açıldı.

Oppo yeni ColorOS sürümünü hangi modellere getirecek

gün geçtikçe adından daha fazla laf ettiren Dongguan merkezli mobil cihaz firması Oppo, yeni ColorOS sürümü için soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Google’ın Android 11’i Pixel ürün ailesi için resmi olarak duyurmasının daha sonra farklı telefon üreticileri de kendi mobil cihazları için güncelleme hazırlıklarını tamamladı. Oppo’nun BBK Electronics bünyesindeki kardeş firması OnePlus da aynı biçimde OxygenOS hazırlıklarını tamamlamıştı.

Oppo gibi diğer telefon üreticilerinin de yayınladığı beta sürümler, kullanıcıları tarafından ilgi gördü. Oppo tarafından beta programda yaşanılan doluluk sebebiyle kullanıcıların 14 Eylül’deki lansman etkinliğini beklemeleri gerektiği paylaşılıyor. Etkinlik ile beraber yeni sürümün Oppo’nun hangi modellerinde kullanılabileceği, teknik tarafta kullanıcısına neler sunacağı gibi soru işaretleri de ortadan kalkmış olacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ