Teknoloji Haberleri

Otomobillerin ÖTV’siz fiyatları! (Video)

son zamanlarda arabalar hakkında en çok konuşulan konulardan bir tanesi ÖTV zammı sonrası araba fiyat aralıkları oldu. Yapılan zam, fiyatlar …

son zamanlarda arabalar hakkında en çok konuşulan konulardan bir tanesi ÖTV zammı sonrası araba fiyat aralıkları oldu. Yapılan zam, fiyatlar hakkında kullanıcıları üzerken, arabalardan alınan vergi oranları da artırılmış oldu. Peki arabalardan alınan vergi olmasaydı fiyatlar nasıl olurdu?

ÖTV zammı sonrası araba fiyat aralıkları

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam etmekteuz. Bu videomuzda, arabalardan alınan vergiler olmasaydı fiyatlar nasıl olurdu sizler için araştırdık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Fiyatlar hangi oranda değişti?

30 Ağustos’ta alınan yeni karar ile beraber, arabalar üstündeki ÖTV zammı birçok kişi tarafından konuşuldu. Gelen zam sonrası, bazı araçlardaki ÖTV oranı yüzde 220 oranına kadar çıkarken, sıfır araç fiyat aralıkları hemen hemen 120 bin TL fiyatlara kadar çıktı. Bugun herhangi bir kişi, yeni bir otomobil almak istediğinde ciddi bir oranda vergi ödemek zorunda kalıyor. Bu videomuzda, araçlardaki vergiler yahut vergi oranları ne kadar odaklanmak yerine başka bir konuya değindik. Araçlardaki bu vergiler olmasaydı fiyatlar ne kadar olurdu?

Yaptığımız hesaplamalar Daha sonra fiyatlar ciddi oranda değişti ve şaşırtıcı sonuçlar ile karşılaştık. Sizler de videomuzu izleyerek bu fiyatlara bakabilir ve daha sonra YouTube videomuzun altına fikirlerini belirtebilirsiniz. bunun yanısıra YouTube kanalımıza abone olmayı da unutmayın. İyi seyirler!

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ