Teknoloji Haberleri

Pentagon’dan UFO Görüntüleri!

Pentagon’dan UFO Görüntüleri!

Amerika Birleşik Devletleri Savunma bakanlığı Pentagon’dan gizlilik süresi kalkan ufo aracına ait video ve resimleri resmen dünyayla paylaştı. Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı Pentagon aracılığıyla yayınlanan UFO görüntüleri kısa zamanda sosyal medyanın en çok söz edilen konuları arasında ilk sırada yerini aldı. İşte Amerika Birleşik Devletleri Pentagon’un paylaştığı UFO videoları

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı Pentagon’un dün belirlenemeyen uçan cisimleri gösteren üç UFO videosunu resmen paylaştı. Sosyal medyaya düşen görüntülerin Amerikan donanmasına ait pilotların görev esnasında karşılaştıklarında kayda aldıkları, tanımlanamayan uçan nesnelere ait UFO görüntüleri oldukları belirtildi.

UFO görüntülerini görmek isteyenleri heyecanlandıran videoların 2004 ve 2015 yıllarına ait olduğu Pentagon sözcüsü tarafından belirtildi. Pentagon sözcüsü ayrıca UFO görüntülerinin gerçek olup olmadığı veya daha fazla benzer görüntünün olup olmadığına ilişkin kamuoyunu aydınlatma amacıyla görüntülerin resmi olarak yayımlanmasına karar verildiğini belirtti. Sosyal medya gündemi olan videoların seneler önce internete düştüğü, yapılan inceleme sonucuda ilgili videoların yayımlanmasının donanma sistemine ait hassas bilgileri içermediği ve bu sistemi tehlikeye atmayacağı kanaatine varıldığı da ifade edildi.

2004 yılına ilişkin olan UFO videosu 2017 yılında New York Times tarafından yayımlanmıştı. Pentagon, Türkiye gündeminde ilk sırada. Sosyal medyada Pentagon hakkında 50B tweet atıldı.

Another video of UFO from Pentagon.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ