Teknoloji Haberleri

Performansıyla dikkat çeken Onikuma K17 Gaming Kulaklık

son zamanlarda bilgisayar oyuncuları bilgisayar ekipmanlarına daha fazla önem göstermeye başladı. Bu doğrultuda oyunculara hitap eden Onikuma K17 …

son zamanlarda bilgisayar oyuncuları bilgisayar ekipmanlarına daha fazla önem göstermeye başladı. Bu doğrultuda oyunculara hitap eden Onikuma K17 Gaming Kulaklık inceleme konuğumuz. Fiyatıyla dikkat çeken bu kulaklığın performansı nasıl? İşte araştırılan detaylar!

Onikuma K17 Gaming Kulaklık inceleme

Oyuncu teçhizatı denildiği zaman oyuncular genelde ilk olarak kulaklık seçimine özen gösteriyor. Oyun içerisindeki deneyimi arttıran kulaklıklardan birini bu videomuzda sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatı ve ses performansıyla dikkat çeken bu oyuncu kulaklığı oyuncuları tatmin ediyor mu?

50mm’lik sürücülere sahip olan bu kulaklık ile net ve yüksek sesleri oldukça güzel bir biçimde dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler

Bu kulaklığı nereden satın alabilirim?

Onikuma K17 oyuncu kulaklığını buraya tıklayarak Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

View this post on Instagram

ShiftDelete.Net olarak yeni bir armağan gönderisi ile karşınızdayız. Bu gönderiyi beğenen, yoruma iki arkadaşını etiketleyen ve @shiftdeletenet , @sihirlielmacom hesaplarını takip eden 5 insana Onikuma K17 Gaming kulaklık armağan. Kulaklığı kazananlar 4 Eylül Cuma günü açıklanacaktır. Bol şans! ????

A post shared by ShiftDelete.Net (@shiftdeletenet) on Aug 31, 2020 at 8:05am PDT

Onikuma K17 Gaming Kulaklık sahip olduğu özellikleri

Ürün içerisinde 50mm kulaklık Şoförleri bulunuyor. Bu sürücüler ile oyuncular yüksek ses performansını burada yaşayabiliyor. Özellikle oyun içerisinde ses kasma dediğimiz yani karşı tarafta ki oyuncunun sesini duymada, bu sürücüler avantaj sağlayacaktır. Bu Şoförlerinde yer aldığı kulaklık pedleride oldukça yumuşak.

Uzun süreli kullanmayı tercih edenlerde bile herhangi bir sıkıntı olmadan bu kulaklığı faydalanabilirsiniz. aynı zamanda kulaklığın iskeletinde yer alan sağ ve sol kısımdaki metal yapılar ile kulaklığın boyu yukarı ve aşağı olacak biçimde konumlandırılabiliyor. Metal yapı ürünün sağlamlığını da olumlu yönde tesirliyor. Mikrofona incelediğimizde ise çok yönlü bir yapı ile karşılaşıyoruz.

Onikuma K17 Gaming kulaklık sahip olduğu özellikleri içerisinde en dikkat çekici yapılardan biri ses kontrolcüsü. Bu kontrolcü üstünden mikrofon kapatılabiliyor, ses alçaltılıp yükseltilebiliyor. Yaşanabilecek ani olaylarda kontrolcü aracılığıyla daha iyi bir deneyim yaşanabilir. Kullanım olarak da bu ürünü PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox One X, PSP, tablet ve bilgisayarlarda kullanabiliyorsunuz.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken bir üründe kullanım alternatiflerinin bu kadar fazla olması gerçekten şaşırtıcı. Siz Onikuma K17 hakkında ne düşünüyorsunuz?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ