Teknoloji Haberleri

PES 2018 Ne zaman Çıkacak ?

PES 2018 Ne zaman Çıkacak ?

Pes 2018 Ne Zaman Çıkacak

Oyun severlerin çok sevdiği ve severek oynadığı oyunlar arasında yer alan pes 2018 ne zaman çıkacak sorusu çok fazla sorulmakta olmasının yanında ayrıca bu oyunda olacak yenilikler de merak edilmektedir. Daha önce çıkan versiyonlarının ciddi eleştiriler alması nedeniyle daha titiz bir şekilde hazırlandığı belirtilen pes 2018 bu oyunu oynamayı sevenleri memnun edeceği belirtilmektedir. Büyük küçük futbol severin oynamayı çok sevdiği bir oyun olarak merakla beklenen es 2018 içinde Türk futbol ligi olacak mı diye çok fazla merak ediliyor olsa da bu sorunun cevabı maalesef hayır olmaktadır. Çünkü Türk futbol ligi bu oyunda yer almamaktadır.

Oyunun kapağında Christian Ronaldo’nun resminin kullanıldığı oyunda dünyada bulunan diğer önemli liglerin yer alacağı düşünülmektedir.

Pes 2018 Fiyatı Ne Olacak

Çok fazla merak edilen ve çıkması sabırsızlıkla beklenen Pes 2018 fiyatının 70 euro olması bekleniyor bu oyunun 60 euroluk versiyonunun da çıkması beklenmektedir. İşletim sistemi Windos 7 ve 8 olan bilgisayarlarda kullanılabilecek olan oyun için 18 GB bşr depolama alanına ihtiyaç duyulacaktır. Oyun hangi oyun konsollarında oynanabilecek diye merak edenler için de cevap olarak PS3, ps4, Xbox one Ve YBOX 360 olarak belirtilmektedir. Oyun deneyiminin bilgisayarlarda ve oyun konsollarında aynı düzeyde olacağı belirtilmekte ve bu versiyonda çok daha fazla futbol liginin olacağı ve böylece oyunculara daha fazla seçenek sunacağı belirtilmektedir. Oyun satışa sunulduğu için çeşitli yerlerde fiyatları değişik olarak sunulmakta ve oyunu almak isteyenlerin bunun için iyi bir araştırma yapmaları tavsiye edilmektedir.

Pes 2018 İle Futbol Oynamak Çok Keyifli Olacak

Bir önceki versiyonun eleştiri alması ile çok daha özenli olarak hazırlanmış olan Pes 2018 içinde Türkiye liginin olmaması Türk kullanıcıların hoşuna gitmese de Barcelona ile anlaşmalı olan Pes 2018 kapağında bu takımın oyuncularından görüntüler olması ile dikkat çekmekte. Gerçeğe yakın grafikler ve animasyonlar ile oyuncularına adeta gerçek bir futbol maçı deneyimi sunacak gibi görünen Pes 2018 deneyenler tarafından beğenilmiş gibi görünmektedir. Bu oyunu oynamayı seven kişiler kendilerine yeni bir futbol deneyimi sunacak olan Pes 2018 ile oyun konsollarının ve bilgisayarın başında ister tek başına isterlerse de arkadaşları ile daha çok vakit geçirecek gibi görünmektedir. FİFA İle bir yarış halinde olması ile ondan öne çıkmak ve daha fazla kullanıcıya erişmek için teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanmaya devam etmekte ve oyunlar gerçek futbol maçı görüntü sunmakta adeta.

Ondan önce çıkması da Pes 2018 için ayrı bir avantaj olacak gibi görünmektedir. Pes ile Fifa arasında yaşanmakta olan rekabet de en çok bu oyunu oynamayı seven kişileri memnun etmekte çünkü her iki firma da daha çok kullanıcı için mükemmele ulaşmaya çalışmaktadırlar.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ