Teknoloji Haberleri

Piyasadaki en süratli Android telefon hangisi?

ShiftDelete.Net ailesi olarak yeni bir video ile daha sizlerle beraberyiz. Bu videomuzda AnTuTu tarafından açıklanan Ağustos ayının en süratli on …

Piyasadaki en süratli Android telefon hangisi?

ShiftDelete.Net ailesi olarak yeni bir video ile daha sizlerle beraberyiz. Bu videomuzda AnTuTu tarafından açıklanan Ağustos ayının en süratli on mobil cihazınu ele aldık. Bu mobil cihazlar AnTuTu testinden kaç puan aldı ve hangi teknik donanımlari kullanıyorlar, bunlardan bahsettik. En süratli Android telefon hangisi?

En süratli Android telefon hangi marka ve model!

Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan, AnTuTu tarafından paylaşılan Ağustos ayının en süratli mobil cihazları videomuz ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler…

AnTuTu tarafından her ay paylaşılan en süratli Android mobil cihazlar listesinin başında bu sefer Xiaomi Mi 10 Ultra bulunuyor. Aldığı skorla tüm mobil cihazları geride bırakmayı başaran model, AnTuTu Benchmark testinden 646.730 puan almayı başardı. Bu puanın oldukça yüksek olduğunu kolaylıkla aktarabiliriz. bunun yanısıra bu telefon yalnızca Antutu puanı ile değil birçok farklı donanımı ile öne çıkıyor.

Xiaomi Mi 10 Ultra’nın daha sonra 637.616 puan ile Vivo IQOO 5 ve 629.245 puanla üçüncü sırada listenin tek Snapdragon 865+ işlemcisini kullanan Asus ROG Phone 3 olmayı başardı.

Listenin içindeki diğer mobil cihazların kaç puan aldığından ve bu mobil cihazların temel teknik donanımlarinden bahsettik. Ne yazık ki bazı modeller Türkiye‘de resmi olarak satışa sunulmuyor. Lakin yeni telefon almayı düşünen bireyler Türkiye’de resmi olarak sunulan modeller içinde seçim yapabilir.

Ağustos ayının en süratli Android mobil cihazları listesi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir videoda daha görüşmek üzere!

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ