Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 çıkış tarihi sızdırıldı!

Oyun konsolu denildiğinde akıllara Playstation geliyor olsa da, Microsoft son zamanlarda bir atağa kalktı; bir önceki günlerde fiyatı açıklanan …

PlayStation 5 çıkış tarihi sızdırıldı!

Oyun konsolu denildiğinde akıllara Playstation geliyor olsa da, Microsoft son zamanlarda bir atağa kalktı; bir önceki günlerde fiyatı açıklanan Xbox Series S ve PS5’in rakibi olan Xbox Series X hakkında detaylar paylaşılmaya başlandı.

EA oyunlarının Xbox Game Pass‘a eklenmesiyle Microsoft’tan dikkat çekici bir hamle daha geldi. Tabi diğer yandan oyuncular Sony’nin yeni oyun konsoluna ne zaman sahip olabileceklerini yani PlayStation 5 çıkış tarihini düşünüyor.

PlayStation 5 çıkış tarihi sızdırıldı!

Çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yer almıyor, Lakin bir Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcısının Amazon Japonya’nin internet sitesinde keşfettiği detay, Sony’nin yeni oyun konsolunun çıkış tarihini gözler önüne serdi.

Hazırlanan sayfada ‘Bu ürün için planlanan çıkış tarihi 20 Kasım 2020’dir.‘ ifadesinin yer aldığı görüldü. Bu tweet atıldıktan sonra Amazon ilgili ifadeyi sayfasından kaldırdı.

Bu kapsamda en azından Japonya çıkış tarihinin 20 Kasım olabileceği düşünülüyor. PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında sizin beklentiniz nedir? Görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ